14. Motobesip - Restart

Ostatní , Další: Akce pro děti, Ostatní sporty, Výstavy

  • Datum konání: So, 7. 4. 2018
  • Čas konání: od 12:00
  • Místo konání: Otrokovice

V Otrokovicích se v sobotu 7. dubna uskuteční akce Restart, kterou motorkáři zahájí novou sezonu. Původně se měl sraz motorkářů konat 16. března, tehdy ale program zhatilo nepříznivé počasí.

Zahájení motorkářské sezony vyjížďkou MOTOBESIP - Restart se uskuteční v sobotu 7. dubna od 12.00 hodin. „Motorkáři se začnou sjíždět na otrokovickém náměstí pod Komerční bankou od 12.00 hodin. Poté vyjedou za doprovodu policie na společnou vyjížďku po předem stanovené trase," upřesnila Stehlíková.

Cíl vyjížďky bude na parkovišti před společností Continental Barum, kde ve 14.45 hodin vypukne doprovodný program. „V rámci programu se mohou účastníci a návštěvníci těšit například na módní přehlídku motorkářského oblečení, vystoupení mažoretek, zábavné soutěže o ceny, prezentaci činnosti Policie ČR, Českého červeného kříže nebo regionálního pracoviště BESIP. Dále budou přítomni pracovníci společnosti DEKRA, kteří na vyžádání provedou prohlídku technického stavu motorek. Bude postaráno i o zábavu nejmenších návštěvníků, a to prostřednictvím DDM Sluníčko, který zapůjčí elektrická autíčka a koloběžky. Zajištěno bude také drobné občerstvení," přiblížila program pro veřejnost Renáta Krystyníková, vedoucí odboru dopravně-správního.

Už třetím rokem bude MOTOBESIP zaměřen na celou motorkářskou sezonu, neboť bude zahrnovat tři akce. Zahájení sezony (Restart 2018), noční vyjížďku (Midnightride 2018 – 2. června) a ukončení sezony (Shutdown 2018 – 6. října). V případě nepřízně počasí budou stanoveny náhradní termíny. „Tyto preventivní akce pořádáme ve spolupráci se spolkem CzechBikers, abychom tak společně upozornili na bezpečnost na silnicích," dodala Renáta Krystyníková.

Stejně jako v uplynulém roce je na Facebooku města Otrokovice vyhlášena tipovací soutěž. Úkolem je odhadnout počet motorek, které dorazí na akci Restart 2018. „Tři lidé, kteří se do soutěže zapojí, a jejich tip se nejvíce přiblíží skutečnosti, obdrží cenu v podobě trička CzechBikers. Vítězové budou osloveni následující týden po akci samotné," uzavřela Renáta Krystyníková.

Popis trasy: Motocykly vyjedou z nám. 3. května v Otrokovicích – Napajedla – Spytihněv – Babice – Huštěnovice – Staré Město – Kunovice – Podolí – Uherský Brod – Luhačovice – Dolní Lhota – Horní Lhota – Zádveřice-Raková – Lípa – Želechovice nad Dřevnicí – Zlín – Otrokovice.

Otrokovice

  • Země: ČR

Kalendář akcí

Ladislav
<< <  Červen 2019  > >>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam