DEN | ČAS | NÁZEV | MÍSTO |
---|---|---|---|
Neděle 2. 12. | 15:00 | CM Kašava | hlavní pódium |
Neděle 2. 12. | 17:00–17:45 | Ondra Havlík Jazz Beat Box | hlavní pódium |
Neděle 2. 12. | 17:45 | Slavnostní rozsvícení vánočního stromu | náměstí |
Neděle 2. 12. | 18:00–19:00 | VAŠO PATEJDL s kapelou | hlavní pódium |
Pondělí 3. 12. | 16:00–20:00 | Adam Caha | vánoční stodola |
Úterý 4. 12. | 16:00–20:00 | Moras | vánoční stodola |
Středa 5. 12. | 15:00–18:00 | Vánoční dílna s Radiem ČAS | náměstí |
Středa 5. 12. | 16:00–18:30 | Dyják a Kačes (kapely) | vánoční stodola |
Středa 5. 12. | 17:00–18:30 | čertovská bubenická show JUMPING DRUMS | hlavní pódium |
Středa 5. 12. | 17:00–18:30 | čerti z Valašska | náměstí |
Středa 5. 12. | 18:30–20:00 | ČERTISKOVÁ DISKOTÉKA – DJ | hlavní pódium |
Čtvrtek 6. 12. | 16:00–20:00 | Dale B Williams | vánoční stodola |
Pátek 7. 12. | 15:00–18:00 | Eva „Blondýna“ Suková | vánoční stodola |
Pátek 7. 12. | 18:00–20:00 | Martin Kožucharov | vánoční stodola |
Sobota 8. 12. | 10:00–11:00 | Dětský folklorní soubor Maryjánek | hlavní pódium |
Sobota 8. 12. | 14:00–17:00 | Tvořivé dílničky pro děti: „Tvoříme Vánoce“ | náměstí |
Sobota 8. 12. | 15:00–20:00 | Avarom dnaBseulB | vánoční stodola |
Sobota 8. 12. | 17:00–18:00 | Gipsy CZ | hlavní pódium |
Neděle 9. 12. | 10:00–11:00 | Dětský folklorní kroužek Fryštáček | hlavní pódium |
Neděle 9. 12. | 15:00–16:00 | Karel Kahovec a George & Beatovens | hlavní pódium |
Neděle 9. 12. | 16:00–18:00 | SoundMates | vánoční stodola |
Neděle 9. 12. | 18:00–19:00 | FRAGILE a capella band | hlavní pódium |
Pondělí 10. 12. | 16:00–19:00 | Hazard | vánoční stodola |
Úterý 11. 12. | 16:00–17:00 | přímý přenos koncertu Odboru sociálních věcí MMZ | hlavní pódium |
Úterý 11. 12. | 17:00–20:00 | Kristián Alexandr Šebek | vánoční stodola |
Středa 12. 12. | 16:00–20:00 | Dale B Williams | vánoční stodola |
Středa 12. 12. | 17:30–18:00 | HŠ Yamaha | hlavní pódium |
Středa 12. 12. | 18:00–18:20 | Česko zpívá koledy s Deníkem | hlavní pódium |
Čtvrtek 13. 12. | 16:00–18:00 | Děvčice z Vonice | vánoční stodola |
Čtvrtek 13. 12. | 18:00–20:00 | Golden Delicious | hlavní pódium |
Pátek 14. 12. | 15:00–17:30 | Ateliér trio | vánoční stodola |
Pátek 14. 12. | 18:00–20:00 | The Chargers | hlavní pódium |
Sobota 15. 12. | 10:00–10:20 | Bartošův dětský folklorní soubor | hlavní pódium |
Sobota 15. 12. | 10:20–11:00 | Dětský folklorní soubor Vonička Zlín | hlavní pódium |
Sobota 15. 12. | 14:00–17:00 | Tvořivé dílničky pro děti: „Tvoříme Vánoce“ | náměstí |
Sobota 15. 12. | 14:00–18:00 | LEDOVÍ SOCHAŘI | náměstí |
Sobota 15. 12. | 15:00–18:00 | Eva „Blondýna“ Suková | vánoční stodola |
Sobota 15. 12. | 18:00–19:00 | GENIUS LOCCI | hlavní pódium |
Neděle 16. 12. | 10:00–11:00 | Dětský folklorní soubor Malá Vonica | hlavní pódium |
Neděle 16. 12. | 15:00–16:00 | F DUR JAZZBAND | hlavní pódium |
Neděle 16. 12. | 15:00–18:00 | Vánoční dílna s Radiem ČAS | náměstí |
Neděle 16. 12. | 16:00–18:00 | Moras | vánoční stodola |
Neděle 16. 12. | 18:00–19:00 | MAREK ZTRACENÝ | hlavní pódium |
Pondělí 17. 12. | 15:00–20:00 | Dyják a Kačes (kapely) | vánoční stodola |
Pondělí 17. 12. | 17:00–18:00 | Mětské divadlo Zlín: Muzikály do kapsy + koledy | hlavní pódium |
Úterý 18. 12. | 15:00–17:00 | Markéta Vodičková & Filip Vítů | vánoční stodola |
Úterý 18. 12. | 17:00–18:00 | PREMIER „unplugged“ | hlavní pódium |
Úterý 18. 12. | 18:00–20:00 | Markéta Vodičková & Filip Vítů | vánoční stodola |
Středa 19. 12. | 15:00–17:00 | Hazard | vánoční stodola |
Středa 19. 12. | 17:00–18:00 | DAVID KRAUS s kapelou | hlavní pódium |
Středa 19. 12. | 18:00–20:00 | Martin Kožucharov | vánoční stodola |
Čtvrtek 20. 12. | 15:00–17:00 | Jenoféfa Beta | vánoční stodola |
Čtvrtek 20. 12. | 17:00–18:00 | Lucie Redlová s kapelou Garde | hlavní pódium |
Čtvrtek 20. 12. | 18:00–20:00 | TheHuman | vánoční stodola |
Pátek 21. 12. | 15:00–17:00 | SoundMates | vánoční stodola |
Pátek 21. 12. | 17:00–18:00 | Ateliér | hlavní pódium |
Pátek 21. 12. | 18:00–20:00 | Avarom dnaBseulB | vánoční stodola |
Sobota 22. 12. | 10:00–10:20 | Dětský folklorní soubor Lukovjánek | hlavní pódium |
Sobota 22. 12. | 10:20–11:00 | Dětský folklorní soubor Trnečka | hlavní pódium |
Sobota 22. 12. | 14:00–17:00 | Tvořivé dílničky pro děti: „Tvoříme Vánoce“ | náměstí |
Sobota 22. 12. | 15:00–16:00 | NELLY | hlavní pódium |
Sobota 22. 12. | 15:00–19:00 | Betlémské světlo | náměstí |
Sobota 22. 12. | 16:00–18:00 | Adam Caha | vánoční stodola |
Sobota 22. 12. | 18:00–19:00 | BACKWARDS – The Beatles Revival | hlavní pódium |
Sobota 22. 12. | 19:00–21:00 | Vánoční Oldies Party s DJ J. V. Navrátilem | hlavní pódium |
Neděle 23. 12. | 11:00–12:00 | Avion Big Band – dechy – vánoční melodie | hlavní pódium |
Mimo živý hudební program bude hrát každý den od 10:00 do 20:00 hod. reprodukovaná hudba.
Oficiální ukončení „Adventního Zlína“ bude v neděli 23. 12. 2018 ve 14:00 hodin.
Změna programu vyhrazena.
Organizaci vánočního programu zajišťují agentury Velryba s.r.o. a Locomotion spol. s r.o.