• 13. 5. 2017

  09.00 - 17.00

  Škola fotografování s Jiřím Kolbabou

  Zámek Buchlovice

  Mimořádná příležitost absolvovat jednodenní kurz fotografování s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou. Místem konání je Hotel Buchlovice a zámecký park Buchlovice. Všichni účastníci školy obdrží certifikát o jejím absolvování.

 • 13. 5. 2017

  16:00

  AG Flek

  Městský dům kultury Elektra Luhačovice

  Zlínská kapela AG Flek zůstává inspirující a není to nutné říkat jen z respektu k veteránům českého poetického folkrocku. AG Flek, soustředěný kolem Blanky Táborské, Karla Markytána a Iva Viktorina, hraje s chutí, radostí a zkušeností. Důkazem je nový titul DVD, pojmenovaný suše Koncert, který skupina natočila ve Zlíně loni na podzim. Místo konání: Lázeňské náměstí

 • 13. 5. 2017

  18:00

  Žítkovské bohyně

  Městské divadlo Zlín - Velký sál

  Kateřina Tučková, Dodo Gombár - drama o ženách, které "bohovaly". Nedaleký region Moravské Kopanice na pomezí Česka a Slovenska má svá dramatická tajemství. Doposud si v něm lidé uchovávají osobitý životní styl, který se vůbec nepodobá městskému. Román Kateřiny Tučkové probudil nezvyklý zájem o tento region. Upozornil nás na pozoruhodné ženy, o nichž se hovořilo pomalu už snad jen mezi pamětníky a historiky, na ženy schopné léčit, ale i uřknout a proklít, ženy spjaté co nejtěsněji s přírodou a pozoruhodnou magií, která má své kořeny v hlubokém dávnověku. Vpravila nás do dramatického příběhu, v němž se do odhalování minulosti žen, kterým se říkalo Bohyně, vrhá s největší posedlostí neteř jedné z nich, Dora Idesová. Čím více se dozvídá Dora Idesová o minulosti těchto žen, jako by se dozvídala více o sobě samé.

 • 13. 5. 2017

  od 07:00

  Farmářské trhy Vsetín

  Vsetín - Dolní náměstí

  Farmářské trhy jsou ve Vsetíně pouze trhy potravinových výrobků. Lze prodávat výhradně výrobky z domácích (českých) farem a zemědělských hospodářství, tedy výpěstky a chovy pocházející z domácí (české) produkce. Např.: ovoce a zelenina, byliny a koření, květiny a sazenice, med, vejce, chléb a pečivo, koláče, perníky, domácí moučníky, mošty a džusy, sirupy, džemy a marmelády, uzeniny, ryby, maso, drůbež, víno, pivo. Prodejce garantuje původ prodávaného zboží z vlastních zdrojů a je schopen tento původ při prodeji zákazníkům prokázat (ale také pořadatelům FT při osobní návštěvě, kdy je prověřován okruh zemědělců a pěstitelů k účasti na našich trzích). Na trzích je vyloučen prodej importovaných produktů a výrobků, spotřebního a průmyslového zboží, textilních, kožedělných a obdobných výrobků.

 • 13. 5. 2017

  09:00 - 12:00

  In-line školička

  OC Zlaté Jablko

  Pravidelná výuka inline bruslení pro děti pod vedením instruktorů HEPA outdoor fitness Zlín bude probíhat každou sobotu až do konce měsíce června v posledním patře parkovacího domu Zlatého jablka.

 • 13. 5. 2017

  09:00

  Férová snídaně

  Zlín - park Komenského

  Piknikový happening na podporu fairtradových a lokálních pěstitelů. Přijďte do parku posnídat i vy! Více na www.ferovasnidane.cz, www.zivy-zlin.cz

   

 • 13. 5. 2017

  10:00 - 11:30

  Hravé soboty s Lojzíkem - Pozdrav slunci

  Filmový uzel Zlín

  Přijďte si užít zábavné autorské čtení s prasátkem Lojzíkem - Pozdrav slunci - aneb jak se cvičí jóga s dlouhým nosem. Pavel a Táňa Ondrašíkovi si pro děti (od 3 let výše) opět nachystali program plný zábavy při čtení z jejich knížek O prasátku Lojzíkovi.

 • 13. 5. 2017

  19:00

  25 let STRAM

  Dům kultury Vsetín

  Oslava čtvrtstoletí populární kapely. Hosté: Špagát, Contraakce, Waťák a další...

 • 13. 5. 2017

  10:00 - 11:00

  Sobota s trampolínami

  DDM Astra Zlín - Osvoboditelů

  PŘIJĎTE SE HÝBAT! Cvičíme na profi jumping trampolínách se super lektorkou. Lekce za 50 Kč rozproudí Váš krevní oběh. Aktivita šetří klouby a pomáhá s redukcí váhy. Vhodné pro děti i dospělé - protože co je lepší, než aktivně strávit sobotní dopoledne s rodinou?

 • 13. 5. 2017

  09:00 - 17:00

  Otrokovický in-line pohár 2017

  Otrokovice

  11. ročník seriálu závodů na kolečkových bruslích pro hobby i vykonostní bruslaře. Bližší informace k závodu a registrace na závod na www.ssco.cz.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam