• 4. 4. 2019

  19:00

  Fragile

  Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

  Daft Punk, Pharrell Williams, Jason Mraz, Leonard Cohen, Lorde, Sting

  Soňa Norisová, soprán
  Jana Golis, soprán
  Kamila Apetauer soprán
  Helena Krajčiová, alt
  Svetlana Rymarenko, alt
  Slavo Košecký, tenor
  Peter Lacho, tenor
  Martin Madej, tenor
  Jozef Hečko, bas
  Braňo Kostka, dirigent a producent

 • 4. 4. 2019

  09:30

  Kurz pletení

  Knihovna Františka Kožíka Uherský Brod

  Kurz je určený pro úplné začátečníky pod vedením paní Květy Joskové, kteří se naučí základní techniku pletení krok za krokem a později se mohou začít sami zdokonalovat. S sebou: barevné klubko vlny dle Vašeho výběru, jehlice na pletení.Počet účastníků je omezen.

 • 4. 4. 2019

  19:00

  Halina Pawlowská - Manuál zralé ženy

  Dům kultury Uherský Brod

  Nejoblíbenější česká spisovatelka přijíždí se svojí další zábavnou talkshow opět do Uherského Brodu.

 • 4. 4. 2019

  18:00

  Petr a Lucie

  Městské divadlo Zlín - Velký sál

  Muzikál o lásce v sutinách

 • 4. 4. 2019

  17:00

  Vzpomínka na Karla Kryla

  Klub Starý pivovar Kroměříž

  Přijďte s námi oslavit nedožité 75. narozeniny kroměřížského rodáka, písničkáře a básníka Karla Kryla. Komponovaný pořad písniček a vzpomínek proběhne ve čtvrtek 4. dubna od 17 hodin v Klubu Starý pivovar v Prusinovského ulici.

 • 4. 4. 2019

  18:00

  MUSICA ANGELICA – Dámy hudební scény v Alternativě

  Alternativa - Kulturní institut Zlín

  Magdalena Malaníková - zpěv, Lucie Fajkusová – harfa  Úžasný recitál dvou talentovaných dam. Zazní irské balady, šansony, filmová hudba a také známé muzikály. Jako host vystoupí Fanda Dominec - akordeon. Vstupné: 90 Kč, studenti, senioři 50 Kč (možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku, přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí).

 • 2. 4. 2019-5. 4. 2019

  17:30

  Jeden svět Zlín

  Golden Apple Cinema Zlín

  Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech míří opět do Zlína! Čtvrtý ročník festivalu Jeden svět Zlín zve na české i zahraniční projekce po kterých budou následovat vydatné diskuze se samotnými režiséry, protagonisty a odborníky. FB událost: https://www.facebook.com/events/2034423256853509/

 • 1. 4. 2019-6. 4. 2019

  07.00

  Czech Drive ve Zlatém Jablku

  OC Zlaté Jablko

  Týden ve znamení závodních automobilů právě začíná v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. Od pondělí 1. do pátku 5. dubna zde program předznamenává výstavu automobilů Czech Drive, v sobotu 6. dubna pak bude její součástí. Vystaveny jsou závodní speciály i modely aut a fotografie s automobilovou tematikou. Pro děti je v sobotu připravena dráha s autíčky na dálkové ovládání. Otevřený je také stánek s nabídkou upomínkových předmětů s motivem Barum Czech Rally Zlín a se zvýhodněnými vstupenkami na výstavu Czech Drive. Výstava samotná se koná v sobotu 6. dubna v parku u zámku, na náměstí Míru i v prostorách Zlatého jablka. Zejména děti se mohou těšit na autíčka na dálkové ovládání, se kterými si mohou projet vytyčenou trať.

 • 28. 3. 2019-1. 8. 2019

  Bulharská cyrilice

  Památník Velké Moravy Staré Město

  Panelová výstava představí unikátní kolekci výtvarných variací předních bulharských výtvarníků na krásu písma, které je jedním z kulturních odkazů Sedmipočetníků. Výtvarná díla doplní informace o tak nevýznamnějších bulharských knihách psaných cyrilicí.

 • 28. 3. 2019-17. 5. 2019

  17:00

  Výstava „Hranoly a válce“ Václava Ciglera a Michaela Motyčky na zlínském zámku

  Zámek Zlín

  Společnou tvorbu sklářského výtvarníka Václava Ciglera a architekta Michala Motyčky představí galerie Václava Chada na zámku ve Zlíně. Instalaci skleněných objektů s názvem „Hranoly a válce“ zahájí slavnostní vernisáž za účasti Václava Ciglera a Michala Motyčky ve čtvrtek 28. března v 17 hodin. Výstava pak potrvá až do 17. května, kdy bude součástí Galerijní a muzejní noci. Detailní vhled na dílo obou autorů mohou zájemci získat také na komentované prohlídce výstavy vedené kurátorkou Silvií Stanickou. Uskuteční se ve středu 24. dubna v 17 hodin. Druhá komentovaná prohlídka je pak součástí Galerijní a muzejní noci v pátek 17. května v 19:30 hodin.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam