• 14. 11. 2015

  19:00

  Vzpoura nevěs

  Městské divadlo Zlín - Studio Z

  Láska je hezká věc. Ale řízek je řízek. Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat koláčky a hlavně získat duševní klid a vyrovnanost. Na to i mnohem víc je doktorka Zapletalová číslo jedna. Navštivte její psychologický výcvik Já na to mám! zaměřený na zvládání stresu, osobnostní rozvoj a vztahové poradenství. Co všechno předchází tomu nejkrásnějšímu dni v životě ženy? Není toho málo! Nová česká komedie o ženách nejen pro ženy psaná ženami přímo pro herečky a jednoho herce Městského divadla Zlín. 2 hod. 10 min. (včetně přestávky).

 • 14. 11. 2015

  19:00

  Nikdy nekončí

  Městské divadlo Zlín - Dílna 9472

  Svižná komedie zlínského rodáka Benjamina Kurase oceněná diváckou cenou Aplaus - NEJLEPŠÍ INSCENACE SEZONY 2013/14!

 • 14. 11. 2015

  8:00 - 12:00

  5. ročník Svatomartinského trhu ve Vizovicích

  Vizovice

  Již po páté se 14. 11. 2015 od 8 do 12 hodin uskuteční ve Vizovicích na náměstí tradiční Svatomartinský trh, kterému byla i letos udělena záštita ministra zemědělství Mariana Jurečky. Návštěvníci se budou moci těšit na stánky plné regionálních a národních specialit přímo od jejich výrobců. Hlavním bodem dopoledne bude příjezd svatého Martina na bílém koni, který symbolicky přiveze Svatomartinské víno. Následovat bude žehnání vína místním farářem, na které naváže jeho ochutnávka. Pro děti a jejich rodiče je připraveno fotografování se svatým Martinem a jeho koněm. To vše za hudebního doprovodu vizovické cimbálové muziky Ocún. Součástí trhu jsou i husí hody, které si při příležitosti oslav svatého Martina připravila restaurace Café Retro Vizovice.

 • 14. 11. 2015

  9:00 - 11:30

  Sobotní vláčkové odpoledne

  DDM Astra Zlín - Tyršovo nábřeží

  Již tradiční akce pro velké i malé milovníky vláčků. Ukázka dvou kolejišť, výtvarná dílna, herna pro nejmenší. Těšíme se na Vás!

 • 14. 11. 2015

  19:00

  Misantrop

  Divadlo Hvozdná

  Umělecký fotograf a moralista Alcest (David Langer) přijíždí na teambuildingový víkend reklamní agenury, ve které pracuje jak jeho kamarád Filint (Marek Herman), tak i jeho přítelkyně Celimena (Zuzana Mrvová). Brzy zjistí, že si k odpočinku od zkažené společnosti nevybral to nejlepší místo. Když vidí, jak se Celimena i Filint v pracovním kolektivu chovají, nenechá to bez odezvy. Moliérovy postavy znovu ožívají. Doba se mění, lidé však ne. DERNIÉRA.

 • 14. 11. 2015

  16:00

  Mezinárodní Noc Bojových Umění

  Velké kino Zlín

  Po loňském úspěchu Noci bojových umění posunují organizátoři pomyslnou laťku úrovně opět o kus výše. Podtitul „The best of the best“ napovídá, že letos půjde o výjimečnou akci. Uskuteční se v sobotu 14. listopadu v 16:00 ve Velkém kině Zlín. Přijedou skutečně ti nejlepší z nejlepších. Příznivci bojových umění se mohou těšit na skutečné ikony a velmistry tohoto krásného odvětví sportu. Například čínské mistry, kteří předvedou wudangské Kung-fu. „Ukázky Wushu uvidíme v provedení jednoho z nejlepších čínských mistrů Wang Yingshena, který má na svém kontě i hlavní role v několika čínských akčních filmech,“ prozradil Vladimír Tomi, hlavní pořadatel Noci bojových umění. Do Zlína také míří jeden z nejlepších světových exhibičních Taekwondo týmů s názvem Moohwa, složený z korejských a českých mistrů. Krásy Aikida předvede slovenský tým vedený Štefanem Kurilou (6. dan), kterého přezdívají Steven Segal z Východu. Jeho tým patří k evropské špičce a často vystupuje i v kolébce bojových umění, Japonsku. Boj s nožem předvede jeden z nejlepších instruktorů České republiky. Představí se také čeští reprezentanti karate, krásu stínového boje kata si účastníci akce vychutnají v podání světové šampionky z České republiky. O tom, jak účinné je Jiu-jitsu, přesvědčí velmistr, který se tomuto umění věnuje již padesát let a je nositelem 8. danu. V doprovodném programu diváky jistě potěší Bikiny fitness. To vše v neopakovatelné atmosféře a pohodlí křesel Velkého kina s využitím moderních technologií velkoplošné projekce, světla a zvuku. Předprodej vstupenek v Informačním centru zlínské radnice. Více podrobností najdete na stránkách www.nocbojovychumeni.cz

 • 14. 11. 2015

  10:00 - 17:00

  Zlínské slavnosti vína

  Hrad Malenovice

  Produkty regionálních vinařů nabídne druhý ročník Zlínských slavností vína. Vinaři budou prezentovat své letošní  Svatomartinské víno. Mimo to zde budou prodávat i vína, která mají ve své nabídce po celý rok. Součástí akce bude také prezentace a prodej sýrů ze zemí napříč Evropskou unií a prodej farmářských výrobků od regionálních výrobců. Malí návštěvníci se mohou těšit na vystoupení kouzelníka, malování na obličej a další zábavu. V rámci doprovodného programu vystoupí Cimbálová muzika Valašsko a  hráč na akordeon Vojtěch Szabó.

 • 14. 11. 2015

  21:00

  Koncert skupiny Kóan + Filip Vítů Trio

  Bamboo Club Zlín

  Další koncert na domácí zlínské půdě. Alternativní rocková skupina Kóan společně s hostem Filip Vítů Trio. Večer plný kvalitní hudby v Bamboo Clubu. Těšíme se na vaši návštěvu.

 • 13. 11. 2015-23. 12. 2015

  út-ne 09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00

  VÝSTAVA HOBBY MODELŮ

  Zámek Holešov

  Největší výstava modelů - letadla, auta, rakety, lodě, ponorky, železnice apod., k výročí 50 let Leteckého modelářského klubu Čmelák Holešov. Více na www.holesov.info

 • 11. 11. 2015-11. 12. 2015

  18:00 vernisáž

  Výstava fotografií Fairy Tales / Pohádky

  Zlín

  Studenti Ateliéru reklamní fotografie Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s indonéskou BINUS University vás zvou na výstavu fotografií s názvem „Fairy Tales / Pohádky“. Vernisáž této výstavy proběhne 11. listopadu v 18 hodin ve studentské galerii Photogether Gallery v budově zlínské polikliniky a následně zde výstava bude k dispozici pro návštěvníky do 11. prosince. Více informací o výstavě (včetně otevírací doby) lze najít na www.photogether.org nebo na www.fairytalesproject.tumblr.com.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam