• 18. 2. 2016

  20:00

  Chinaski - Rockfield tour 2016

  Sportovní hala Euronics Zlín

  Chinaski se rozloučí s Rockfieldem v pěti městech a pak plánují koncertní pauzu

 • 18. 2. 2016

  19:00

  OLYMPIC PLUGGED

  Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

  Bon Soir Mademaselle Paris, Jasná zpráva, Je to tvá vina, Jednou, Můj klid, Osmý den, Ouverture, Planety lidí, Slzy tvý mámy, Stejskání

  PETR JANDA, kytara, zpěv, 
  MILAN BROUM, baskytara, zpěv, 
  JIŘÍ VALENTA, klávesy, zpěv, 
  MARTIN VAJGL, bicí, j.h.
  FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

 • 18. 2. 2016

  19:00

  Kráska z Leenane

  Městské divadlo Zlín - Velký sál

  Tragikomedie drsná jako šmirglpapír.

 • 18. 2. 2016

  19:00

  Vzpoura nevěst

  Městské divadlo Zlín - Studio Z

  Láska je hezká věc. Ale řízek je řízek. Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat koláčky a hlavně získat duševní klid a vyrovnanost. Na to i mnohem víc je doktorka Zapletalová číslo jedna. Navštivte její psychologický výcvik Já na to mám! zaměřený na zvládání stresu, osobnostní rozvoj a vztahové poradenství. Co všechno předchází tomu nejkrásnějšímu dni v životě ženy? Není toho málo! Nová česká komedie o ženách nejen pro ženy psaná ženami přímo pro herečky a jednoho herce Městského divadla Zlín. 2 hod. 10 min. (včetně přestávky).

 • 18. 2. 2016

  19:30

  Ivan Hlas Trio

  Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí

  Ivan Hlas se proslavil především písněmi k filmu Šakalí léta, který byl Českým lvem oceněn za nejlepší hudbu. Po necelých dvou letech se vrací do Valašského Meziříčí, tentokrát na pódium Malé scény za oponou Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí. Za svou hudební kariéru založil skupiny The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Továrna a Ivan Hlas a Nahlas. Hrál s kapelou Yo Yo Band i s Ondřejem Hejmou. V současnosti vystupuje s kolegy Norbi Kovácsem a Olinem Nejezchlebou, kteří s ním tvoří Ivan Hlas Trio. Mezi Hlasovy největší hity patří Vítr ve vlasech, Aranka umí hula hop, Malagelo, Na kolena či Píseň pro Elišku.

 • 17. 2. 2016-29. 3. 2016

  09:00 - 17:00

  Propady realitou Petra Hajdyly budou k vidění v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí.

  Valašské Meziříčí

  Galerie Kaple uvede výstavu malíře a grafika Petra Hajdyly, který ve Valašském Meziříčí vystavuje poprvé. Pod názvem Propady realitou se skrývají námětem neucelená díla vytvořená za poslední dva roky a budou k vidění i zbrusu nová díla vytvořená přímo pro tuto výstavu. Tematicky se jedná o určité fragmenty nabitých dojmů, zážitků a postřehů. Na vernisáži výstavy se úvodního slova ujme autorův profesor z vysoké školy, Daniel Balabán a o elektronické hudební vystoupení se postará Ivo Sedláček a Michal Sedláček. Vernisáž výstavy se uskuteční 17. února v 18.00 hodin a výstava potrvá do 29. března 2016.

 • 15. 2. 2016-21. 3. 2016

  15:00 a 17:00

  Počítačový kurs pro začátečníky

  Vila Tomáše Bati

  Výuka práce s počítačem pro začátečníky. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Vždy v pondělí od 15.00 do 17.00 hod. v PC učebně ve vile T. Bati. Celkem 6 dvouhodinových lekcí. Možno pracovat i na svém notebooku. Přihlášky na: sekretariat@batova-vila.cz nebo 577 219 083

 • 15. 2. 2016-11. 3. 2016

  8:00

  Šikovné ruce občanů Vizovic

  Dům kultury Vizovice

  Výstava ručních prací a dovedností občanů z Vizovic. Vernisáž se uskuteční 15.2. v 17:00 ve vestibulu a výstavních prostorách Turistického informačního centra DK Vizovice.

 • 2. 2. 2016-4. 3. 2016

  10:00-17:00

  Galerie zlínského zámku představuje tvorbu Lubomíra Jarcovjáka

  Zámek Zlín

  Trojrozměrné kompozice od zlínského rodáka Lubomíra Jarcovjáka jsou od 2. února k vidění v Galerii Václava Chada ve zlínském zámku. Výstava s názvem A..báze potrvá až do 4. března a některá z umělcových děl představí veřejnosti vůbec poprvé. Andělé strážní, Duše a tělo, Brána, Křídla, Tiché znamení. Tyto a další sochy a objekty zlínského umělce Lubomíra Jarcovjáka jsou součástí jeho aktuální výstavy A..báze. V jejím souboru jsou uplatněny horizontálně založené kompozice i monumentální vertikálně komponované hlazené betonové hranoly, ať už jednodílné nebo sestavené z několika částí. Nezřídka svou vzájemnou konfigurací evokují lidské postavy či příběhy.

 • 1. 2. 2016-24. 6. 2016

  Pondělí 16:00-17:00

  Strečink ve Snoezelen

  Kamarád – Nenuda o.s.

  Ahojte, jsem Eva a ráda bych vám představila novou příležitost, jak trávit volný čas. Je to právě Snoezelen, místnost na domě kultury ve Zlíně, která na vás dýchne barvami, teplem, klidem a rozvahou. Měli byste vědět, že se vám uleví v moment, kdy do ní vkročíte. Jakmile se za vámi zavřou dveře, potkáte se se mnou. Já vám pomůžu hodinu, kterou jste se rozhodli darovat sami sobě, strávit prospěšně a k duhu vašemu tělu i duši. Za doprovodu povídání velryb nebo štěbětání ptáků spolu vydýcháme hromady napětí, které v nás zůstávají. Každému kousku těla věnujeme kyslík a pohyb, na který se už teď těší :-). To vše v prostředí důvěry a přirozenosti- Sneozelen náruče pohody.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam