• 3. 9. 2016

  08:00 - 13:00

  Holešovský blešák

  Zámek Holešov

  Hobby sběratelská burza. Základní 40 Kč, snížené 20 Kč. Děti do 6 let zdarma. Cena za pronájem prodejního místa 60 Kč/100 Kč.

 • 3. 9. 2016

  09:00-15:30 h.

  Mladcovská Hoblovačka 2016

  Zlín

  9.ročník oblíbené akce Mladcovská Hoblovačka se koná ve sportovním areálu FK Mladcová (u vysílačky Radia Zlín). Web: http://www.hoblovacka.estranky.cz/ Registrace závodníků:09:00-11:00 h., pro návštěvníky otevřeno po celý den. Více než bohatý program pro všechny. Vyhlášení výsledků v 15:30 h.

 • 3. 9. 2016

  14:00

  II. LEŠETÍN FEST

  Zlín

  Spolek "LešetínZlín", Hospůdka U Kovárny a Hotel Baltaci Atrium vás zve na pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Můžete se těšit na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivečko a jídlo a spoustu další zábavy. Akce se koná na parkovišti u hotelu Baltaci. VSTUP ZDARMA !!! Spolek "LešetínZlín", Hospůdka U Kovárny a Hotel Baltaci Atrium vás zve na pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Můžete se těšit na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivečko a jídlo a spoustu další zábavy. Akce se koná na parkovišti u hotelu Baltaci. VSTUP ZDARMA !!!

 • 3. 9. 2016-4. 9. 2016

  10:00

  Garden Food Festival Zlín

  Zámek Zlín

  O víkendu 3. – 4. září ožije zlínský zámecký park a místní zámek velkým food festivalem. Nevšední přehlídku dobrého jídla a pití pod širým nebem, která má za sebou dva velmi úspěšné ročníky v Olomouci, její organizátoři letos premiérově představí také ve Zlíně. I zde budou mít návštěvníci možnost ochutnat vybrané lahůdky nejlepších lokálních restaurací, pokrmy špičkových tuzemských šéfkuchařů i netradiční delikatesy a regionální i zahraniční speciality. Tvářemi zlínského festivalu budou šéfkuchař Zdeněk Pohlreich nebo jeden z nejlepších českých šéfů současnosti Jan Punčochář z pražského Grand Cru Restaurant & Bar. Svoje umění zde ale předvedou i kuchařské regionální špičky. Na pódiu, kde pořadatelé plánují po oba dva dny celodenní program, se představí třeba papričková ohnivá show, procházka světem whiskey či kávy, porcování velké ryby nebo cooking show s hmyzem. Více informací na www.gardenfoodfestival.cz

 • 3. 9. 2016-4. 9. 2016

  XXII. Mezinárodní festival vojenských hudeb

  Kroměříž - Velké náměstí

  Již po dvaadvacáté se v Kroměříži uskuteční Mezinárodní festival vojenských hudeb pořádaný Armádou České republiky pod záštitou Ministerstva obrany ČR a městem Kroměříž. Na festivalu, který již tradičně proběhne na Velkém náměstí se kromě domácích orchestrů - Ústřední hudby Armády české republiky a Vojenské hudby Olomouc představí i dva zahraniční hosté - Vojenské hudby Polské armády a Slovenské armády. Kromě nich se diváci mohou těšit na sobotní vystoupení VUS Ondráš s názvem Zbojník. Program nedělního odpoledne s Showprogramy zúčastněných orchestrů zpestří mažoretky či motorizovaná jednotka Hradní stráže. Na závěr nebude chybět ani obklíbený monstrkoncert všech hudeb.

 • 3. 9. 2016-4. 9. 2016

  SO: 10.00 - 23.30, NE: 10.00 - 18.00

  Hortus Magicus - festival barokní kultury pro všechny generace

  Květná zahrada Kroměříž

  Festival barokní kultury přinese hudbu, divadlo, tanec, ale i původní barokní ohňostroj a hry pro děti. Festival začne v sobotu 3. září hodinu před polednem chůdařským představením, což bude pomyslná předehra k prvnímu koncertu v Rotundě. Zlatým hřebem programu o patnácti položkách bude večerní vystoupení souborů Musica Florea a Hartig Ensemble ve Velkém skleníku. Hned po něm bude následovat barokní ohňostroj. Festival nezapomíná ani na děti. Speciálně pro ně přijede do Květné zahrady Vojta Vrtek a Kejklířské divadlo z Doudleb. Připravena bude i kejklířská dílna, aby si vyzkoušely žonglování a další triky. Hry pro děti budou v Libosadu připraveny po oba dny. Budou po celé zahradě, na osmi stanovištích, a jsou inspirovány mýty o Apollónovi, bohu světla, řádu, harmonie a krásy. Festival spolupořádá Národní památkový ústav, Divadelní spolek Kroměříž a Muzeum umění Olomouc.

 • 2. 9. 2016-4. 9. 2016

  18:00

  Garden Food Festival ve Zlatém Jablku

  OC Zlaté Jablko

  První zářijový víkend vypukne ve Zlíně vůbec první festival dobrého jídla a pití Garden Food Festival. Ochutnávka programu festivalu je připravena i v obchodním centru Zlaté jablko, kde budou slavné hvězdy kuchařského nebe od pátku 2. až do neděle 4. září předvádět své umění a rozdávat autogramy. Všichni příznivci dobrého jídla a pití ať si poznačí do kalendáře datum 2.- 4. září. V tyto dny se mohou v přízemí prodejní galerie Zlatého jablka setkat s hvězdami české gastronomie. Ve Zlíně totiž proběhne první Garden Food Festival a část jeho programu bude k vidění i ve Zlatém jablku. „Přivítáme Zdeňka Pohlreicha, v současnosti asi nejznámějšího českého šéfkuchaře, dále herečku a autorku kuchařek Markétu Hrubešovou, a experta na whiskey Zdeňka Kortiše,“ upřesnil ředitel obchodního a zábavního centra Jiří Kratochvíl.

 • 1. 9. 2016-3. 9. 2016

  8:00

  LAPP CUP Zlín 2016

  PSG aréna

  6. ročník mezinárodního klubového sledge hokejového turnaje konaného ve Zlíně. Informace k turnaji a rozlosování turnaje na www.sledgehokejzlin.cz...

 • 1. 9. 2016-30. 10. 2016

  17:00

  Galerie zlínského zámku uvede tvorbu Viktora Karlíka

  Zámek Zlín

  Nová výstava v Galerii Václava Chada na zlínském zámku představí výtvarné dílo umělce Viktora Karlíka. Jeho bronzové plastiky, reliéfy, olejomalby i tisky zde budou k vidění od 2. září. Slavnostní vernisáž za přítomnosti autora proběhne 1. září od 17 hodin.

 • 1. 9. 2016-31. 10. 2016

  dle otevírací doby

  Václav Havel

  14|15 Baťův institut - Krajská knihovna Fr. Bartoše ve Zlíně

  Výstavka dokumentů z fondu knihovny k 80. výročí narození významného českého dramatika, spisovatele a esejisty Václava Havla, posledního prezidenta Československa (1989–1992) a prvního prezidenta České republiky (1993–2003).

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam