• 23. 2. 2017

  19:00

  Chantal Poullain – šansony

  Malá scéna Zlín

  Chantal Poullain se kromě herectví věnuje hudební dráze.Její šansony – to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum jak to umí jen ona.

 • 23. 2. 2017

  18:00 - 20:00

  Albánie a Kosovo

  Hvězdárna Zlín

  Přednáší: ing. Robert Bazika

 • 23. 2. 2017

  19:00

  Začínáme končit

  UTB Zlín - Academia centrum

  Hrají: Barbora Hrzánová, Radek Holub, Radek Zima, Jana Jiskrová / Miluše Hradská / Johana Tesařová Začínáme končit v Divadle Kalich je divácká tutovka. Hlavně díky skvělým hereckým výkonům a zkušené režii Lídy Engelové. Na premiéře to chvílemi doslova burácelo smíchy, zaslouženě a nejednou. Agentura September, tel: 576 114 529, www.september.cz

 • 23. 2. 2017

  18:00

  Past na myši

  Městské divadlo Zlín - Velký sál

  Nejslavnější divadelní detektivka všech dob

 • 23. 2. 2017

  19:00

  Vernisáž - Václav Havel

  Městské divadlo Zlín - Dílna 9472

  Komedie Václava Havla. Vernisáž, která Vás bude bavit! Ve Vernisáži zpracovává Václav Havel podoby mezilidských vztahů, které nám jsou dnes ještě povědomější než v době jejího napsání. Také znáte ty šťastné lidi s pečlivě budovanou image, pod niž se raději ani nechcete podívat, aby vám nebylo smutno? O tom všem píše Havel s překvapivým nadhledem a humorem. Věřte, že na téhle vernisáži se nudit nebudete.

 • 23. 2. 2017

  19:00

  Vůně dálek - Koncert pro Univerzitu Tomáše Bati

  Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

  A. P. BORODIN: Ve stepích střední Asie, C. SAINT – SAËNS: Klavírní koncert č. 5 F dur, op. 103 Egyptský, K. GOLDMARK: Sakuntala, op. 13, C. NIELSEN: Aladin Suite, op. 34, Sólistka: JANA CHAUDHURI klavír, FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ, Dirigent: DEBASHISH CHAUDHURI

 • 23. 2. 2017

  18.00

  Speed dating Zlín - hledejte partnera efektivně

  Zlín

  Využijte nejoblíbenější formy seznámení. Za hodinu poznáte 10 single protějšků, hledajících partnera. Pouze do dotazníku zaškrtnete kdo je vám sympatický, na koho chcete kontakt. Ideální pro ty co nemají čas nebo příležitost. 200m od autobusového nádraží - restaurant Fit Foodie. Nutná včasná rezervace místa dopředu na www.snadne-seznameni.cz Udělejte první krok jednoduše a efektivně. Pro dámy luxusní dárek Guess. Ať už dorazíte sami nebo se single kamarádem/kou budeme se na Vás těšit.

 • 23. 2. 2017

  18:00

  Austrálie na čtyřech kolech - Eliška Zvonková

  Alternativa - Kulturní institut Zlín

  Ve druhé besedě z cyklu Cestou necestou po krásách Asie, Ameriky, Afriky a Austrálie se vydáme na druhý konec světa - do Austrálie. Poutavé vyprávění s fotoprezentací - zážitky z více než 9 měsíců strávených na tomto krásném kontinentě. Kromě praktických zkušeností se studiem angličtiny a hledání práce v Sydney se můžete těšit na cestování campervanem napříč Austrálií.

  Vstupenky zakoupíte v Městském informačním a turistickém středisku v přízemí radnice nebo v Alternativě před vystoupením. Besedy budou probíhat jednou do měsíce - leden až květen - možnost zakoupení speciální vstupenky na 5 večerů – 200 Kč, studenti, senioři 120 Kč. 

 • 23. 2. 2017

  14.00

  Autorské čtení z knihy Homo psychoticus

  Horizont Zlín - CSP Zlín

  Chcete rozumět životu psychoticky nemocného člověka? Máte šanci prožit takový lidský příběh při čtení knih Michaely Malé. Čtyřicetiletá žena, která našla odvahu a napsala dvě autobiografické knihy bez autostylizace, syrově, tak jak ji poznamenala vážná psychická nemoc. Boj o každodenní normalitu a snaha žít navzdory plnohodnotný život.

 • 23. 2. 2017-31. 3. 2017

  út-pá 14:00 - 17:00

  Jan Sikora

  Zámek Zlín

  K tvůrčí činnosti přivedla autora láska k přírodě, působivá krása Beskyd, ale i zájem o život obyvatel zdejšího regionu.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam