• 21. 3. 2017

  19:30

  Smyčcové trio Gideon

  Muzeum JAK Uh. Brod

  Koncert klasické hudby - pořádá Dům kultury Uherský Brod. Sloupový sál muzea.

 • 21. 3. 2017

  19:00

  Kristína & Band - Tour 2017

  Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí

  Populární slovenská zpěvačka Kristína vystoupí se svojí kapelou. Zazní novější písně, ale i známé prověřené a populární hity, kterými v minulosti dobyla první místa hudebních hitparád: HOREHRONIE, PRI OLTÁRI, V SIETI ŤA MÁM, STONKA, JABĹČKO. Místo konání: velký sál KZ

 • 21. 3. 2017

  19:00

  Charleyova teta

  Městské divadlo Zlín - Velký sál

  Viktoriánská retrokomedie

 • 21. 3. 2017

  19:00

  Jaroslav Samson Lenk

  Zelenáčova šopa Zlín

  Jaroslav Samson Lenk je osobitý přední český písničkář, hudebník, zpěvák a producent. Tvůrce hudby a textů k dětským televizním večerníčkům, moderátor, stálice české folkové a písničkářské scény.

 • 21. 3. 2017

  19:00

  Screamers - Videopůjčovna

  Otrokovická Beseda

  Co může být lepšího, než si hezky v teple domova dát nějakou dobrotu, uvařit kávu nebo čaj a pustit si parádní film? LEPŠÍ už je jen vyrazit na představení skupiny SCREAMERS a mít tohle vše najednou, plus ještě něco navíc! Nedopatřením se nám totiž při cestování filmy na videokazetách tak trochu "pomíchaly", my se je ale pokusíme společně s Vámi znovu setřídit a rozdělit podle žánrů, kam patří, a při tom všem si užít opět spoustu legrace. Nepřijdete tak o pořádnou dávku smíchu s komediemi Louise de Funese, zazpíváme si v muzikálu Mama Mia! se skupinou ABBA, projdeme se kouzelným světem pohádek, který milujeme všichni. Nebude chybět romantika ani "tvrdí chlapi" a možná se objeví i Mimoni či Simpsonovi... To vše vás čeká v našem novém pořadu s názvem "VIDEOPŮJČOVNA", kde se na Vás opět těší charismatičtí pánové a krásné ženy ze skupiny SCREAMERS.

 • 21. 3. 2017

  19:15 - 20:30

  Relaxační jóga ve Zlíně

  Orlovna Zlín

  Přijďte si odfrknout, odložit vrstvy napětí na lekci relaxační jógy. Součástí lekce příjemná vůně i hudba, skládá se z prvků jógy, mobilizace kloubů i páteře, aktivace středu těla, dechových cvičení a relaxační části. Odcházet budete občerstení na duši :-), spokojení a uvolnění. S sebou je potřeba karimatka a malý ručník pod hlavu, teplejší a pohodlné oblečení. Lekce stojí 100 Kč a trvá 75 minut. Těším se na Vás. Pokud budete mít dotazy nebo zájem o rezervaci místa, volejte Evu Mrázkovou, 731 150 955. Můžete se také registrovat přes online formulář http://1url.cz/4tahq

  Více na: www.bodyandsmile.cz

 • 21. 3. 2017

  16:00 - 17:00

  Předcházejme zbytečným konfliktům - Škola lásky dle PhDr. Jiřiny Prekopové

  Dům kultury Zlín

  Navštivte přednášku inspirovanou celoživotní prací dětské psycholožky PhDr. Jiřiny Prekopové. Tématem bude předcházení zbytečným konfliktům, které někdy vzniknou opravdu nepodstatnou maličkostí, ze které původně nepatrný a zbytečný problém vygraduje v silné neporozumění. Důležité je se naučit konflikty řešit s chladnou hlavou, ale ještě lepší a daleko účinnější je jim předcházet. Vše na toto téma probereme během příjemné hodinky již příští úterý od 16:00. Budeme se těšit a věříme, že si s sebou odnesete zase něco užitečného. Místo si, prosím, rezervujte předem na mailu kamarad@nenuda.eu nebo čísle 777 779 027.

 • 21. 3. 2017

  17:00

  Běhej s knihovnou: první jarní běh

  14|15 Baťův institut - Krajská knihovna Fr. Bartoše ve Zlíně

  Zveme vás na druhý běh v rámci cyklu Aktivně s knihovnou. Na začátku se běžci dozvědí několik tipů, jak se připravovat na běžecký závod, jak si nastavit tréninkový plán a jak se správně stravovat. Následovat bude běžecká rozcvička a samotný běh v délce 5 km s instruktorem kondičního běhu Bobem Komínem.

 • 20. 3. 2017-11. 4. 2017

  dle termínů

  Trénink paměti

  14|15 Baťův institut - Krajská knihovna Fr. Bartoše ve Zlíně

  Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně pořádá na jaře 2017 kurz s názvem Trénink paměti. Kurz obsahuje dva přednáškové cykly Trénink paměti - začátečníci a Trénink paměti - pokročilí.

 • 17. 3. 2017-28. 5. 2017

  dle otevírací doby

  Já, František Bartoš

  14|15 Baťův institut - Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

  Výstava prezentuje výtvarné práce žáků ZUŠ Zlín, které přibližují Františka Bartoše jako uznávaného moravského jazykovědce, národopisce a sběratele a poukazují na způsob jeho badatelské činnosti.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam