• 2. 9. 2017

  14:00 - 22:00

  III. Lešetín Fest

  Hotel Baltaci Atrium Zlín

  Spolek "LešetínZlín", Hospůdka U Kovárny a Hotel Baltaci Atrium vás zve na pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Můžete se těšit na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivečko a jídlo a spoustu další zábavy. Akce se koná na parkovišti u hotelu Baltaci. VSTUP ZDARMA !!!

 • 2. 9. 2017

  od 07:00

  Farmářské trhy Vsetín

  Vsetín - Dolní náměstí

  Farmářské trhy jsou ve Vsetíně pouze trhy potravinových výrobků. Lze prodávat výhradně výrobky z domácích (českých) farem a zemědělských hospodářství, tedy výpěstky a chovy pocházející z domácí (české) produkce. Např.: ovoce a zelenina, byliny a koření, květiny a sazenice, med, vejce, chléb a pečivo, koláče, perníky, domácí moučníky, mošty a džusy, sirupy, džemy a marmelády, uzeniny, ryby, maso, drůbež, víno, pivo. Prodejce garantuje původ prodávaného zboží z vlastních zdrojů a je schopen tento původ při prodeji zákazníkům prokázat (ale také pořadatelům FT při osobní návštěvě, kdy je prověřován okruh zemědělců a pěstitelů k účasti na našich trzích). Na trzích je vyloučen prodej importovaných produktů a výrobků, spotřebního a průmyslového zboží, textilních, kožedělných a obdobných výrobků.

 • 2. 9. 2017

  14:00 - 17:00

  Komentovaná prohlídka KAPLE SV. KŘÍŽE

  Holešov

  Využijte příležitosti prohlédnout si tuto unikátní pohřební kapli s průvodcem a dozvědět se mnohé zajímavosti. Místo konání: Smetanovy sady Holešov

 • 2. 9. 2017

  15:30

  XXIII. Mezinárodní festival vojenských hudeb

  Kroměříž - Velké náměstí

  Již po třiadvacáté se v Kroměříži uskuteční Mezinárodní festival vojenských hudeb pořádaný Armádou České republiky pod záštitou Ministerstva obrany ČR a městem Kroměříž.

 • 2. 9. 2017

  14:00 - 17:00

  Vyrob si vlastní film - workshopy animace pro veřejnost

  Filmový uzel Zlín

  Pojďte s námi do světa fantazie! Vytvořte si vlastní krátký animovaný snímek pod vedením profesionálních animátorů ve Filmovém uzlu Zlín. Během workshopu se naučíte základy ploškové a prostorové animace, naši zkušení lektoři vám vysvětlí kresbu, tvorbu scénáře, charakteru postav, storyboardu. A pak už je jen na vás, jakou techniku zvolíte a jaký krátký příběh vám vznikne přímo pod rukama. Program je vhodný pro děti i dospělé od 5 let. Délka trvání: Workshop je otevřený 3 hodiny (14.00 - 17.00), ale je možno přijít kdykoliv v průběhu (nejpozději hodinu před koncem, abyste stihli animovat). Více info, video a ceník: https://filmovyuzel.cz/programy/workshopy-animace/ Termíny: každou sobotu a neděli odpoledne.

 • 2. 9. 2017

  14:00-22:00

  III. Lešetín Fest

  Hotel Baltaci Atrium Zlín

  Spolek "LešetínZlín", Hospůdka U Kovárny a Hotel Baltaci Atrium vás zve na pohodičkový festiválek pro celou rodinu. Můžete se těšit na vystoupení hudebních kapel, výtvarné dílny pro děti, skákací hrad, dobré pivečko a jídlo a spoustu další zábavy. Akce se koná na parkovišti u hotelu Baltaci. VSTUP ZDARMA !!!

 • 2. 9. 2017

  09:00 - 16:00

  10. Mladcovská Hoblovačka 2017

  Zlín

  10.ročník sportovně-vědomostně-dovednostní soutěže pro děti všeho věku. Sobota 02.09.2017 ve sportovním areálu FK Mladcová. Registrace závodníků na místě 9-11 h., předregistrace na hoblovacka.estranky.cz Startovné 50,- Kč, Soutěžní část:12+1 soutěží, které zvládne každý (pro "malošky" 6 disciplin). V každé kategorii budou nejlepší závodníci odměněni zajímavými cenami. Kvalitně zásobený buffet, domácí cukrárna. Bohatý doprovodný program. V15:30 h. vyhlášení výsledků. Prosíme zvažte způsob svojí dopravy, na Mladcové v tento den těžko zaparkujete.

 • 2. 9. 2017-3. 9. 2017

  10:00

  Garden Food Festival Zlín

  Zlín - sad Svobody (park u zlínského zámku)

  Přehlídka dobrého jídla a pití pod širým nebem se po loňské úspěšné premiéře opět chystá do Zlína. Garden Food Festival přinese ve dnech 2. a 3. září do zámeckého parku vybrané lahůdky od nejlepších lokálních restaurací, pokrmy špičkových tuzemských šéfkuchařů i netradiční delikatesy a regionální i zahraniční speciality. Hlavní hvězdou festivalu bude opět známý televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Kromě Zdeňka Pohlreicha, který své umění představí živě na zdejším pódiu, mohou návštěvníci potkat na festivalu i další osobnosti české gastronomické scény. Objeví se zde například herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová, michelinský šéfkuchař Radek Kašpárek, vycházející hvězda české gastronomie Přemek Forejt nebo specialistka na asijskou kuchyni Kamila „Kamu“ Rundusová a řada jiných kuchařů z regionálních i známých tuzemských restaurací.

 • 1. 9. 2017-2. 9. 2017

  16:00

  KROM WARS

  Kroměříž

  KROM WARS 2017 - RETURN Udělej si čas a přijeď si užít léto ve velkým stylu na KROM WARS. Letos opět v Kroměříži, klasický bigair doplní lepší a větší wakeboard contest, nově se bude také jibovat na pravém sněhu a na párty to rozjede česká top kapela PRAGO UNION. U toho nesmíš chybět, sobota 2.9.2017, koupaliště BAJDA Kroměříž.

 • 1. 9. 2017-1. 1. 2018

  po 16:30 - 17:30

  Dětská jóga

  Dům kultury Zlín

  Dětská jóga v multisenzorické místnosti snoezelen. Více na: http://www.nenuda.eu/

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam