• 11. 11. 2016

  19:00

  Hudba z filmů Juraje Jakubiska

  Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

  P. HAPKA: Perinbaba a Tisícročná včela
  O. SOUKUP / J. JIRÁSEK: Nejasná zpráva o konci světa
  J. JIRÁSEK: Kytice a Bathory
  FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
  Dirigent: LEOŠ SVÁROVSKÝ

 • 11. 11. 2016

  17:30

  PSG Zlín - HC Pardubice

  Zimní stadion Luďka Čajky Zlín

  Tipsport extraliga 2016/2017

 • 11. 11. 2016

  19:00

  Srpen v zemi indiánů

  Městské divadlo Zlín - Velký sál

  Pichlavá tragikomedie. Drama Tracyho Lettse patří k nejoceňovanějším divadelním textům současnosti. Svědčí o tom i Pulitzerova cena, kterou získalo v roce 2008, jeho skvělé filmové zpracování s Meryl Streep a Julií Roberts v hlavních rolích, obrovský úspěch na Broadwayi, ale i na českých jevištích.

 • 11. 11. 2016

  19:00

  Dobré mravy

  Městské divadlo Zlín - Studio Z

  Divadelní manuál podle etikety Ladislava Špačka. Živelné až bláznivé výstupy na téma etikety, morálky a taktu. Osm postav v neobvyklé lekci tance a společenského chování s hudebním doprovodem, v lekci, která vás strhne k třeštění, ale která se možná zvrhne.

 • 11. 11. 2016

  20:00

  JELEN - VLČÍ SRDCE TOUR 2016

  Masters of Rock Café Zlín

  Přátelská a energická kapela JELEN na podzim i u nás v klubu! JELENI přiváží netrpělivě očekávané druhé album, které nám představí v rámci celorepublikového VLČÍHO SRDCE TOUR. Kapela jako hosta přizve zpěvačku Kateřinu Marii Tichou a netradičně bude večer otevítat charizmatický básník David Stypka se svojí kapelou Bandjeez. Máte se na co těšit!!! Vstupenky jsou dostupné v síti ticketportal, ticketpro i ticketart, na baru kavárny MOR Café a také v předprodeji vstupenek v GA Cinema Zlín.

 • 11. 11. 2016

  19:00

  Bluesový podzimek

  New Drive Club - zámek Holešov

  Tradiční bluesový podzimek v New Drive Clubu Holešov vstupuje 11. listopadu již do 17. ročníku a jako vždy půjde o konfrontaci amerického a evropského pojetí blues v té nejlepší interpretaci. Tu autentickou, americkou tvář blues uvedou dvě kapely z USA, bluesový matador Sean Carney s černou zpěvačkou Saun Booker a neméně protřelý muzikant Neal Black. Oba účinkující mají za sebou již mnoho alb jak sólových, tak i společných projektů s řadou hvězd amerického blues.

 • 11. 11. 2016

  18:00

  Pomoc a uzdravení přirozenou cestou skrze učení Bruno Gröninga

  Dům kultury Zlín

  Existuje vyšší síla, která je základem všeho živého a může dát uzdravení! Bruno Gröning ji nazýval životní síla, léčivá síla, Heilstrom nebo boží síla. Měl o ní velmi přesné intuitivní vědomosti, které dal lidem k užívání svým jednoduchým učením. Kruh přátel Bruno Gröninga je seskupení lidí, kteří zažili pomoc a uzdravení příjmem této, dnes dalekosáhle zapomenuté, přirozené léčivé síly. Ve všech světadílech se předává učení Bruno Gröninga nezávisle na náboženství a národnosti. Odpovídajícím držením těla a duchovním postojem může každý člověk do sebe přijímat boží sílu. Tento v těle pociťovaný „Heilstrom“ může způsobit pomoci a uzdravení, dokonce chronických, degenerativních a těžkých organických chorob. https://www.bruno-groening.org/

 • 11. 11. 2016

  18:00

  Cena Rudolfa Schlattauera: Dernisáž výstavy, udělení Ceny veřejnosti a koncert

  Galerie Sýpka Valašské Meziříčí

  Velkolepá dernisáž výstavy Trienále Valmez, na níž udělí místostarostka města Yvona Wojáczková Cenu veřejnosti, bude také o dvou kapelách, které společně poprvé vystoupí na pódiu. Akusticky zahrají domácí Švagři s Tichonov speciál setem a slovenská alternativní kapela Longital. Slavnostní večer za přítomnosti všech pěti finalistů odstartuje v pátek 11. listopadu v 18.00 hodin.

 • 11. 11. 2016

  17:00

  Komorní koncert - Svatomartinské variace

  Vila Tomáše Bati

  Srdečně Vás zveme na podzimní koncert do vily Tomáše Bati ve Zlíně. Název koncertu: SVATOMARTINSKÉ VARIACE Termín: 11. 11. 2016 od 17:00 hod. Na programu: Corelli, Vivaldi, Handel, Bach Hraje komorní soubor Concertino. Vstupenku si prosím rezervujte na tel. 577 219 083 nebo sekretariat@batova-vila.cz. Těšíme se na Vás.

 • 9. 11. 2016-5. 2. 2017

  dle otevírací doby

  V hlavě architekta - architekti Svatopluk Sládeček a David Kraus

  14|15 Baťův institut - Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

  Architekti Svatopluk Sládeček a David Kraus patří mezi architekty, jejichž tvorba přesahuje konvenční hranice. Vytvořili si vlastní koncepci, z níž se nevytrácí chápání architektury jako uměleckého díla, objemu ale i symbolu a určitého rituálu.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam