Fotbalisté Ostravy vypadli v Ondrášovka Cupu na půdě třetiligového Slavičína

SLAVIČÍN - Fotbalisté ostravského Baníku neukončili v úterý své trápení a v Ondrášovka Cupu vypadli na trávníku třetiligového Slavičína, kterému podlehli po penaltovém rozstřelu 4:5. V 84. minutě navíc neproměnil pokutový kop obránce Fernando Neves. Ondrášovka Cup - 2. kolo:FC TVD Slavičín - FC Baník Ostrava 0:0, ...

SLAVIČÍN – Fotbalisté ostravského Baníku neukončili v úterý své trápení a v Ondrášovka Cupu vypadli na trávníku třetiligového Slavičína, kterému podlehli po penaltovém rozstřelu 4:5. V 84. minutě navíc neproměnil pokutový kop obránce Fernando Neves.

Ondrášovka Cup – 2. kolo:FC TVD Slavičín – FC Baník Ostrava 0:0, na penalty 4:5Rozhodčí: Možíš – Kordula, Paták. ŽK: Fábry, Mendl, Řihák – Neuwirth, Marek, Šenkeřík. ČK: 89. Hořák – 44. Marek. Diváci: 1650.V rozhodující sérii neproměnil pokutový kop ostravský Koukal, za domácí rozhodl Stýskala.

Sestava FC Baník Ostrava: Daněk – Řezník, Neuwirth, Bolf, Šmejkal (59. Neves) – Marek, Lukeš, Greguš (90. Pilík), Koukal – Šenkeřík, Varadi (79. Frejlach). Trenér: Miroslav Koubek.