Berani přemohli Bílé tygry z Liberce

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín vyhráli v pátečním utkání 14. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Libercem 4:3 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v čase 60:37 útočník Petr Leška, Severočechům nepomohly ani dvě přesilovkové trefy. Bílí Tygři z Liberce vedli ve Zlíně už v 6. minutě o dvě branky a smě

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín vyhráli v pátečním utkání 14. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Libercem 4:3 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v čase 60:37 útočník Petr Leška, Severočechům nepomohly ani dvě přesilovkové trefy.

Bílí Tygři z Liberce vedli ve Zlíně už v 6. minutě o dvě branky a směřovali k dalšímu venkovnímu vítězství, jenže poté doplatili na neproměňování šancí. Domácí tým PSG v 21. minutě srovnal, a přestože ještě jednou musel dotahovat ztrátu, dočkal se v prodloužení zisku druhého bodu, když Leška prostřelil brankáře Pince.

Tipsport extraliga ledního hokeje – 14. kolo:

PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 4:3 po prodl. (1:2, 2:1, 0:0 – 1:0)

Branky: 16. Rachůnek (Důras), 21. Köhler (Leška), 40. F. Čech (Holík, Leška), 61. Leška (Hamrlík) – 1. Hunkes (Kudrna), 6. M. Hořava (Podkonický, Trončinský), 26. M. Hořava (Vak, Podkonický). Rozhodčí: Jeřábek, Trombík – Bláha, Kostka. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. Diváci: 4257.

Sestavy:
PSG Zlín: Duba – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Bořuta, Míka, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek – Kubiš, Roman Vlach, Sivák – Holík, Balán, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

Bílí Tygři Liberec: Pinc – J. Moravec, Čakajík, Hunkes, Trončinský, Derner, Holub, Výtisk, Rýgl – Podkonický, P. Nedvěd, Dušek – Kudrna, Vak, M. Hořava – Klimenta, Plodek, Víšek – Ondřej, Špaček, Jech. Trenéři: Jiří Kalous a Filip Pešán.