Hokejisté Zlína deklasovali poslední Kladno 8:0

ZLÍN - Hokejisté Zlína rozdrtili v pátečním duelu 16. kola Tipsport extraligy doma tým Kladna 8:0. Berani rozhodli o svém triumfu již v první třetině, kdy soupeři nasázeli čtyři branky, čisté konto udržel gólman Tomáš Duba, dvěma góly a stejným počtem asistencí přispěl k vítězství útočník Ivan Rachůnek. Tipspo...

ZLÍN – Hokejisté Zlína rozdrtili v pátečním duelu 16. kola Tipsport extraligy doma tým Kladna 8:0. Berani rozhodli o svém triumfu již v první třetině, kdy soupeři nasázeli čtyři branky, čisté konto udržel gólman Tomáš Duba, dvěma góly a stejným počtem asistencí přispěl k vítězství útočník Ivan Rachůnek.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 16. kolo:

PSG Zlín – HC Vagnerplast Kladno 8:0 (4:0, 2:0, 2:0)

Branky: 5. T. Sýkora (Galvas, M. Hamrlík), 9. M. Hamrlík (Köhler, Leška), 11. Balaštík z trest. střílení, 17. Grof (I. Rachůnek, Důras), 23. I. Rachůnek (Důras), 35. I. Rachůnek, 43. Sivák (Kubiš), 57. T. Sýkora (Grof, I. Rachůnek). Rozhodčí: Müllner (SR), Šindler – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 7:5. Využití: 4:0. Diváci: 4601.

Sestavy:
PSG Zlín: Duba – M. Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Bořuta, Míka, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek – Kubiš, Roman Vlach, Sivák – Holík, Balán, Čech. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

HC Vagnerplast Kladno: Falter (11. Cikánek) – Zeman, Drtina, Mrázek, Toman, L. Procházka, Šmach, Piskáček, V. Kameš – S. Treille, Patera, Kotrla – Valský, Kalla, Bělohlav – Látal, Melka, Kuchler – Hovorka, Stieler, Eberle. Trenéři: Otakar Vejvoda a Petr Kasík.