• Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)

  Tak už jsme tam. Ve fotbalové Evropě

  6. 9. 2015

  Paráda. Paráááda. Dvě kola před koncem kvalifikace postoupili čeští fotbalisté na EURO 2016 ve Francii. Dvakrát si poradili s jen zdánlivými trpaslíky, po Kazachstánu zdolali 2:1 i Lotyšsko a hup, už jsme tam a je veselo.

 • Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)

  Slovácko druhé, Zlín čtvrtý. A proč ne?

  27. 8. 2015

  To je pohled! Synot liga fotbalistů má za sebou první třetinu podzimu. Vede Sparta, to se tak nějak dalo čekat. Druhé je ovšem Slovácko, čtvrtý pak Zlín. No to jsou věci.

 • Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)

  Bída českého fotbalu. Když ostuda, tak tuplovaná

  6. 8. 2015

  Sparta a Plzeň. Výstavní skříň českého klubového fotbalu. V evropském kontextu po dvou domácích propadácích nula s nulou. Píši ostře, ale od srdce.

 • Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)

  Mistrem je Plzeň, Sparta ostrouhala

  31. 5. 2015

  Fotbalový mistr je už nějaký čas známý, Plzeň je jím naprosto zaslouženě, především proto, že si uhrála oba duely s největším rivalem z pražské Letné. Jaká je vlastně úroveň naší nejvyšší soutěže? Mění se k lepšímu?

 • Ilustrační foto (Foto: www.iihfworlds2015.com)

  Jak plakalo zlaté tele

  18. 5. 2015

  Světový šampionát hokejistů v Praze a v Ostravě se báječně vydařil. Divácký rekord, skvělé marketingové jištění, zajímavé boje od prvního do posledního zápasu. Taky úžasný výkon hokejistů Kanady, kteří neměli konkurenci.

 • Ilustrační foto (Foto: ČSLH - Pavel Lebeda)

  Jágr = český hokej. Umí i zázraky?

  15. 5. 2015

  Mnozí ho mají za hokejového Boha už dávno, kdo ještě ne, asi se teď přidá k jásající většině. Ano, hokej je týmový sport, ale Jágr je prostě na světě jenom jeden. Tak si to teď mohou říkat všichni fandové hokeje. A těmi jsou...

 • Ilustrační foto (Foto: ČSLH - Pavel Lebeda)

  Bude to fuška. Úvod MS vyšel našim sotva napůl

  5. 5. 2015

  Tři zápasy. Čtyři body. Vrásky kolem zadních řad včetně brankářů. Fantastická divácká kulisa a ne úplně jasná prognóza, jak to bude s našimi hokejisty dál. Tak to vypadá z českého pohledu na úvod dlouho očekávaného světového...

 • Foto: www.hokej-litvinov.cz

  Tak přece: hokejové žezlo přebral po Zlínu Litvínov

  24. 4. 2015

  Hokejová extraliga skončila. V posledním možném termínu. Peripetie boje o to, kdo nahradí na trůnu hokejisty Zlína, byly úžasné. Pokaždé napíše nejvyšší hokejová soutěž parádní příběhy. Jestliže se Litvínovští nedostali...

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam