• Foto: Zlin Press

  Pěkná podívaná, dobrý konec: Berani utrkali Kometu 5:4

  13. 11. 2019

  ZLÍN - Málem měli vyhráno a málem hořce plakali. Zlínští hokejisté v předehrávce 21. kola Tipsport extraligy výborně začali, chvíli zaváhali, dobře pokračovali...a nakonec šťastně vyhráli.

 • Hana Vilišová (Foto: Zlin.cz)

  Fanynka jak má být. Paní Hana: kvůli hokeji měním i termín dovolené

  03. 11. 2019

  ZLÍN - Konec víkendu měla trošku smutnější. Zlínští hokejisté podlehli Plzni těsně 1:2. Ale že by Hana Vilišová ze Zlína zanevřela na svoji milovanou hru, tak to prosím ani náhodou.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Plzeňský obrat. Bojovní Berani na kolenou

  03. 11. 2019

  ZLÍN - Zlá chvíle nedělního odpoledne. Brankář Čiliak si jede rutinně ve vlastní přesilovce pro kotouč za branku a řeší nevinnou situaci. V bohaté kariéře tak musel činit "milionkrát". Jenže tentokrát fatálně zaváhá. Puk daruje na zlatém podnosu...

 • Ilustrační foto (Foto: Zlin Press Jiří Zaňát)

  Hokej a fotbal: plzeňský dvojboj je tady

  03. 11. 2019

  ZLÍN - Hokejoví a fotbaloví fandové ve střehu. Během dvou dnů dojde dvakrát na duely východu Moravy a západu Čech. Hokejisté v neděli, fotbalisté v pondělí hostí soupeře z Plzně.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Báječná pozvánka na Plzeň. Zlín vyhrál v Olomouci 5:3

  02. 11. 2019

  OLOMOUC - Na ledě tradičního rivala v jeho plechovém království zlínští Berani uspěli. Byl to hodně důležitý zápas, tři body jsou ze zlata.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Bitva ve Vítkovicích. Bod do Zlína

  29. 10. 2019

  OSTRAVA - Prchli z poslední příčky. To je asi nejpříjemnější konstatování z extraligového utkání ve Vítkovicích, kde zlínští Berani padli v nájezdech a po prodloužení 3:4.

 • David Nosek hrál tisící zápas v extralize (Foto: Zlin Press Jiří Zaňát)

  Smutná neděle. Zlín - Karlovy Vary 1:4

  27. 10. 2019

  ZLÍN - Po páteční výhře nad Mladou Boleslaví si Berani ze Zlína brousili rohy na karlovarskou Energii. Jenže jim v utkání nevyšlo téměř nic a dál zůstávají na poslední příčce tabulky.

 • Foto: Zlín Press Jiří Zaňát

  Berani zabrali. Mladou Boleslav přejeli 4:0

  25. 10. 2019

  ZLÍN - Lepší časy na obzoru. Zlínští hokejisté hostili v posledním utkání první čtvrtiny Tipsport extraligy Mladou Boleslav. Vyhráli přesvědčivě a taky zaslouženě o čtyři branky.

 • Foto: Stanislav Souček/Mountfield HK

  Návrat trenéra Svobody: Tři body z Hradce

  21. 10. 2019

  HRADEC KRÁLOVÉ - Zase dostali pět branek, což je dost. Jenže tentokrát, už v  péči trenéra  Roberta Svobody, napálili puk hned šestkrát do hradecké sítě a za to se po výhře 6:5 berou tři velmi cenné body z ledu favorita.

 • Foto: PSG Berani Zlín

  Slovenský talent jde na pomoc Zlínu. Přichází Samuel Buček

  17. 10. 2019

  ZLÍN - Kdoví, možná to bude zlatá rybka, která hodně pomůže v bodově téměř vypuštěném rybníku. Pomoc zkušeného Petra Pohla se nakonec nekoná, do beraního dresu ovšem míří dvacetiletý slovenský talent Samuel Buček.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam