• Ilustrační foto (Foto: Pixabay)

  Za psa z útulku nemusejí lidé platit městu poplatek

  04. 5. 2019

  KROMĚŘÍŽ - Lidé, kteří si vezmou psa z kroměřížského útulku, za něj nebudou městu platit poplatek. Serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí města Jan Vondrášek.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - březen 2019

  19. 3. 2019

  ZLÍN - Venku už se konečně oteplilo a hned je to veselejší i v Útulku pro zvířata v nouzi. Tentokrát tu máme pro vás připraveny příběhy dvou psů, které stojí jednoznačně za pozornost.

 • Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)

  Zlínský útulek se loni postaral o 374 psů a 275 koček

  18. 1. 2019

  ZLÍN – Útulek pro zvířata v nouzi ve Zlíně na Vršavě se loni stal útočištěm pro 374 opuštěných psů a 275 koček. Zhruba polovina se po pár dnech vrátila k majitelům, řekl serveru Zlin.cz mluvčí zlínského magistrátu Zdeněk Dvořák.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - leden 2019

  16. 1. 2019

  ZLÍN - V Útulku pro zvířata v nouzi ve Zlíně na Vršavě stále ještě vzpomínají na Vánoce. Mimo jiné i proto, že se díky této tradiční akci opět naplnily sklady krmiva a dalších potřebných věcí.

 • foto: útulek Zlín

  Vánoce v útulku se vydařily, podařilo se vybrat téměř 22 tisíc korun

  20. 12. 2018

  ZLÍN - V pořadí 11. ročník akce nazvané Vánoce v útulku se uskutečnil v Útulku pro zvířata v nouzi ve zlínské části Vršava. A i letos byl úspěšný - kromě spousty věcných darů se podařilo vybrat i téměř 22 tisíc korun, serveru Zlin.cz to sdělil...

 • Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)

  Zlínský útulek pro opuštěná zvířata oslaví Vánoce

  11. 12. 2018

  ZLÍN - Zlínský útulek pro opuštěná zvířata na Vršavě i letos oslaví v předstihu Vánoce. Tentokrát se tu bude nadělovat ve středu 12. prosince, serveru Zlin.cz to uvedl Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - Září 2018

  17. 9. 2018

  ZLÍN - Léto je za námi a co je u nás v útulku nového? No sami mrkněte. A nebo se přijďte sami podívat, třeba už na konci září v rámci tradičního útulkového setkání.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - duben 2018

  16. 4. 2018

  ZLÍN - Útulkové jaro se kvapem blíží a ve zlínském Útulku pro zvířata v nouzi se už dolaďují poslední detaily. 27. dubna můžete spojit příjemné s užitečným a zažít parádní jarní atmosféru, třeba na procházce s útulkovým pejskem.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - Březen 2018

  16. 3. 2018

  ZLÍN - Útulkový kalendář se opět vyplatil! Koupili jste jich zhruba 1100 a výtěžek útulku ve Zlíně na Vršavě velice pomáhá. A pokud je vám smutno a chtěli byste věrného kamaráda, rozhodně se podívejte na nejnovější díl Němých tváří.

 • Foto: Městská policie Zlín

  Zaječí mládě se choulilo na chodníku, teď se choulí v útulku

  01. 3. 2018

  ZLÍN - Mládě zajíce se choulilo a třáslo zimou na poměrně frekventovaném chodníku na sídlišti Jižní Svahy. Jak si s touto situací poradili zlínští strážníci, o tom informoval server Zlin.cz jejich mluvčí Pavel Janík.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam