• Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)

  Zlínský útulek pro opuštěná zvířata oslaví Vánoce

  11. 12. 2018

  ZLÍN - Zlínský útulek pro opuštěná zvířata na Vršavě i letos oslaví v předstihu Vánoce. Tentokrát se tu bude nadělovat ve středu 12. prosince, serveru Zlin.cz to uvedl Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - Září 2018

  17. 9. 2018

  ZLÍN - Léto je za námi a co je u nás v útulku nového? No sami mrkněte. A nebo se přijďte sami podívat, třeba už na konci září v rámci tradičního útulkového setkání.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - duben 2018

  16. 4. 2018

  ZLÍN - Útulkové jaro se kvapem blíží a ve zlínském Útulku pro zvířata v nouzi se už dolaďují poslední detaily. 27. dubna můžete spojit příjemné s užitečným a zažít parádní jarní atmosféru, třeba na procházce s útulkovým pejskem.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - Březen 2018

  16. 3. 2018

  ZLÍN - Útulkový kalendář se opět vyplatil! Koupili jste jich zhruba 1100 a výtěžek útulku ve Zlíně na Vršavě velice pomáhá. A pokud je vám smutno a chtěli byste věrného kamaráda, rozhodně se podívejte na nejnovější díl Němých tváří.

 • Foto: Městská policie Zlín

  Zaječí mládě se choulilo na chodníku, teď se choulí v útulku

  01. 3. 2018

  ZLÍN - Mládě zajíce se choulilo a třáslo zimou na poměrně frekventovaném chodníku na sídlišti Jižní Svahy. Jak si s touto situací poradili zlínští strážníci, o tom informoval server Zlin.cz jejich mluvčí Pavel Janík.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - únor 2018

  19. 2. 2018

  ZLÍN - Zlínský útulek pomohl v loňském roce více jak pěti stovkám pejskům a dalším několika stům koček. Jednoho z těch nejvděčnějších pejsků, kteří našli nový domov, jsme navštívili i s naší kamerou.

 • Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)

  Kromě psů a koček se ve zlínském útulku postarali i o nutrie, poštolky, varana či užovku

  14. 2. 2018

  ZLÍN - Během loňského roku se Útulek pro zvířata v nouzi na Vršavě ve Zlíně postaral o 427 nalezených nebo opuštěných psů, více než polovina se vrátila zpět k majitelům. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

 • Foto: MěÚ Vsetín

  Útulek pro zvířata v nouzi je na hranici životnosti, město musí rozhodnout, co dál

  01. 2. 2018

  VSETÍN - Zvířecí útulek, jeho stav a budoucnost, to byla témata zasedání Komise životního prostředí Rady města Vsetína, která se sešla přímo v areálu Technických služeb města Vsetína v Jasenicích, kde se útulek nachází. Členové se shodli na...

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - leden 2018

  16. 1. 2018

  ZLÍN - Dobrých skutků není nikdy dost. A pokud jde o němé tváře v Útulku pro zvířata v nouzi ve Zlíně, pomáhá vás opravdu velká spousta. Máme pro vás opět krásný příběh jednoho z našich, dnes už bývalých, svěřenců i ukázku těch, co hledají...

 • Foto: Útulek Zlín-Vršava

  Vánoce v útulku již po desáté

  05. 12. 2017

  ZLÍN - Ve čtvrtek 7. prosince proběhne v Útulku pro zvířata v nouzi ve Zlíně na Vršavě již desátý ročník akce Vánoce v útulku. Akce začíná v 15 hodin. Letošní jubilejní ročník, stejně jako minulé, připravili studenti Fakulty multimediálních...

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam