• Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)

  Dnes na semifinále poháru. Že by zase finále?

  Dnes

  ZLÍN - Napřed liga, tedy její udržení, až pak přepnout na pohárové radosti. Teď už se to ve Zlíně děje. Podivuhodné pohárové hrátky v podání zlínských Ševců mohou mít zajímavé pokračování, do cesty v boji o finále se staví Jablonec.

 • foto: Zlin.cz

  Zdeněk Zlámal po unikátním momentu: tu tyč to muselo bolet, mne ani ne

  22. 4. 2018

  ZLÍN - Kdyby se hodnotil nejkurióznější moment vrcholící nejvyšší fotbalové soutěže, bude zlínský brankář Zdeněk Zlámal a jím zlomená tyč v Mladé Boleslavi stoprocentně "na bedně".

 • Vukadin Vukadinovič v akci (Foto: FC Fastav Zlín)

  Zlínští Ševci: třikrát fotbalová pravda

  20. 4. 2018

  ZLÍN - Třikrát to bude pořádná bitva. Pěkně na férovku. Zlínští fotbalisté si od soboty do příští neděle nastaví (ne)milosrdné zrcadlo. Záchranu jistou nemají, v poháru jsou zase hodně daleko. Ve hře je šest ligových bodů a postup do finále MOL...

 • Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)

  V Jihlavě to bude (nejen) o hlavě

  12. 4. 2018

  ZLÍN - Kdo by to byl řekl, v zimní pauze měli fotbaloví Ševci před Jihlavou v tabulce desetibodový náskok, teď je z propasti štěrbina a v jihlavské Jiráskově ulici se v pátek od šesti večer hraje o klidnější vyhlídky na záchranu. Jak domácí - ti...

 • Ilustrační foto (Foto: Policie ČR)

  Fanoušci Baníku Ostrava řádili ve Zlíně, skončili na policii

  09. 4. 2018

  ZLÍN - Víkendový fotbalový zápas na stadionu Letná ve Zlíně, kde v rámci 1. ligy hrál místní FC Fastav Zlín s FC Baník Ostrava, přilákal téměř šest tisíc diváků. Několik fanoušků ostravského týmu skončilo v rukou policie, serveru Zlin.cz to...

 • foto: Zlin.cz

  Fotbal pár minut poté

  08. 4. 2018

  ZLÍN - Vzduchem čpí něco jako slzný plyn, pod zlínskou tribunou si kapesník u nosu a očí drží i Eva Páníková, manželka dnes už trenéra Baníku, vítězného Baníku Bohumila Páníka. Mimochodem symbol nejen fotbalové věrnosti. Před chvílí skončil...

 • Foto: Fastav Zlín

  Fastav Zlín- Baník Ostrava. Rány přímo do srdce

  06. 4. 2018

  ZLÍN - Takový zápas zlínská Letná dlouho nezažila. K Dřevnici míří Baník Ostrava. A v jeho službách například trenér Páník, útočník Diop, anebo ryzí odchovanci zdejšího klubu Poznar s Pazderou. 

 • Foto: Fastav Zlín

  Ševci zašili Sešívaným touhu po titulu

  02. 4. 2018

  PRAHA, ZLÍN - Báječně se zlínským fotbalistům vydařily Velikonoce. Pražský Eden pro ně byl zcela nečekaně rájem a z Prahy si odvezli překvapivou sváteční kořist. Tři body za výhru 2:1 hřejí víc než štamprlička na pondělní obchůzce.

 • Foto: Fc Fastav Zlín

  Na Apríla do Prahy. Fotbalisté Zlína zkusí pořádně překvapit

  30. 3. 2018

  ZLÍN - Jak se blíží nejrozvernější měsíc roku, tak se na vyhládlého zlínského fanouška snad konečně chystá kupa zážitků. Jak známo, hokej skončil v klidu ale velmi brzy, fotbal měl čtrnáctidenní pauzu. 

 • Foto: Zlin.cz

  Tina v akci: tohle je opravdu fotbalová dáma

  28. 3. 2018

  ZLÍN - O tom, že je sedmiletá fenka border kolie Tina maskotem zlínského fotbalového areálu na Vršavě už proskočila informace, ale vidět ji v akci, to je teprve věc! 

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam