• Foto: Zlin.cz

  Berdych/ové/ opět v akci

  09. 12. 2018

  ZLÍN - Samé dobré zprávy letí v adventním čase o tenisovém rodu Berdychů. Blíží se čas dárků a už teď to vypadá, že Vánoce Berdycha Martina i Berdycha Tomáše, tedy otce a syna, by měly být v dokonalé pohodě.

 • Foto: Zlin.cz a Jana Hujíková

  Sezónu zlínských tenistů zakončil "houbař" Jan Koller

  15. 10. 2018

  ZLÍN - Vzácného hosta měli na samém konci sezóny pod širým nebem zlínští tenisté. Nejlepší střelec novodobé české fotbalové reprezentační historie Jan Koller přijal neformální pozvání a přišel si ve volném čase zahrát.

 • Foto: Jaromír Brázda

  Hostýnský severák si na tenisty nepřišel

  30. 9. 2018

  LUKOV - Tenisté pomaličku opouštějí antukové dvorce a spřádají plány, jak to bude v halách. V Lukově zavírali  sezónu pod otevřeným nebem tradičním turnajem O pohár obce Lukov. Ještě, že není tamní organizátor a polysportovec Jaromír Brázda starostou.

 • Foto: Jan Salač

  Berdych mladší ukončil tenisovou sezónu, starší nazdobil lázeňskou v Luhačovicích

  20. 9. 2018

  LUHAČOVICE - Zatímco náš elitní tenista Tomáš Berdych oznámil po zdravotních trablech konec sezóny, jeho otec Martin řádí jako zamlada. Však taky mladý duchem je tisíciprocentně a ani po šedesátce nepolevuje ve výborných výkonech na kurtech. Společně...

 • Vítězný tým ROKOLEUM (Foto: Michal Výmola)

  Sezóna tenistů ve finiši. Avex Team cup vyhrálo společenství Rokoleum

  08. 9. 2018

  ZLÍN - Tento turnaj nejen úplných amatérů, ale také hodně pokročilých tenistů, tedy Avex Team cup, se může pyšnit přemnoha jedinečnostmi. Například tím, že je zřejmě nejen v regionu svého druhu jasně nejstarší.

 • Foto: Josef Pilát

  Když v září na tenis, tak do Luhačovic

  03. 9. 2018

  LUHAČOVICE - Kdyby se tak dalo změřit, kde tenis povznáší ducha nejvíce, musely by lázeňské Luhačovice se svým stylovým areálem patřit k velikánským favoritům. Lékařská veřejnost spolu s přáteli si tu libuje poslední prázdninový víkend na tzv.

 • Jan Šenkeřík s Karolínou Muchovou (Foto: Zlin.cz)

  Čau Kájo, ten svět je ale malý

  31. 8. 2018

  NEW YORK, ZLÍN, OLOMOUC - Parádní stopu zanechala už teď, a to ještě nemusí být konečná, olomoucká tenistka Karolína Muchová na grand slamovém turnaji v New Yorku. Je mezi 32 nejlepšími hráčkami světa.

 • Foto: Zlin.cz

  Jak jablíčka ke stromům míří

  17. 7. 2018

  ZLÍN - Okurková sezóna fotbalistů i hokejistů už už končí, léto je ale nepochybně časem, kdy tolik nejde o divoké branky, body a vteřiny. Ovšem zároveň je třeba pilovat vlastní ratolesti, aby jednou dělaly rodičům stejnou radost, jako oni těm svým.

 • Foto: Zlin.cz

  Jak je důležité míti....tlumítko

  26. 6. 2018

  ZLÍN - Kdo hraje tenis a nemá tenisový loket, jako by nebyl. Tedy jako by nebyl tenista. Oblíbený sport mezi rekreačními hráči přináší radost, ale taky tohle zpropadené prokletí, které umí dokonce na čas tenisty poslat mimo hru s bolestmi, které nejsou...

 • Foto: Zlin.cz

  Dynastie Nováků. Třikrát Jiří, třikrát tenis, třikrát fotbal

  12. 6. 2018

  ZLÍN - Krásné, kterak se mezi třemi Jiřími Nováky prolíná sport. A taky Prostějov se Zlínem. Tenis hráli nebo hrají všichni, fotbal se jim vrací zajímavými oblouky do života stejně tak.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam