• Josef Šperka (Foto: rodinný archiv Josefa Šperky)

  Josef Šperka odešel na nebeské lyžařské svahy

  11. 10. 2018

  ZLÍN – Lyžař, sportovec tělem i duší. Vynálezce, nezdolný chlap s obrovským srdcem a úžasným umem i nápady. Josef Šperka odešel z tohoto světa v jedenadevadesáti letech. Znaly ho a znát budou generace nejen zlínských lyžařů.

 • Foto: HZS ZK

  Noční požár rolby zaměstnal dvě jednotky hasičů

  06. 10. 2018

  ZLÍN - Krátce po půlnoci přijalo krajské operační středisko HZS Zlínského kraje oznámení o požáru pracovního stroje u lyžařského svahu ve Zlíně. K události byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Zlín a jednotka...

 • Svah Zlín - areál J. Šperky (Foto: Zlin.cz)

  Osud zlínského lyžařského svahu je nejistý. Zřejmě bude na prodej

  31. 8. 2018

  ZLÍN – Co bude se zlínským svahem? Otázka, která zůstává nevyřešena. Jisté je jen jedno. Majitel svahu, kterým jsou Sportovní kluby Zlín (SK Zlín), jej chtějí prodat.

 • Ilustrační foto (Foto: Svah Zlín - Areál J. Šperky)

  Lyžařský svah ve Zlíně zahájil sezonu

  06. 1. 2016

  ZLÍN – Příznivci lyžování se dočkali chvíle, kdy mohli poprvé vyrazit na svah ve Zlíně. Mrazíky dovolily umělé zasněžování, a proto se o víkendu poprvé rozjely vleky, informovala server Zlin.cz mluvčí zlínského svahu Petra Svěráková.

 • Foto: Marcela Knedlová

  Vojtěch Johaník: na svahu to bylo těžké představení

  30. 11. 2015

  Jedna sezóna je v plném proudu. Ta divadelní. Jiná právě končí. Ta běžecká. Zlínský ledovec, tedy originální a hodně náročný běžecký závod si ve štafetě na 4 krát 800 metrů vyzkoušel na zlínském umělém lyžařském svahu i zajímavý tým...

 • Stupava (Foto: Zlin.cz)

  Hrátky svahové: tradiční sněhové i zcela nové

  29. 11. 2015

  ZLÍN, STUPAVA - Co dělat na sklonku listopadu na lyžařských svazích? Lyžovat nebo třeba běhat? Což o to, stihnout se dá obojí. A do hor se vlastně ani nemusíte vypravit. Příklady ze Zlína a ze Stupavy táhnou.

 • Ilustrační foto (Foto: Svah Zlín - Areál J. Šperky)

  Zlínský lyžařský svah ožije běžeckými závody

  24. 11. 2015

  ZLÍN - I když zatím není po sněhu ani památky, zlínský lyžařský svah chystá v neděli 29. listopadu ojedinělou sportovní akci pro veřejnost, a to běžecké závody. Serveru Zlin.cz to za provozovatele lyžařského areálu uvedla Petra Svěráková.

 • Foto: Městská policie Zlín

  Dvě šestky, jedna pětka, jinak na jedničku

  06. 2. 2015

  Dvě šestky, tedy 6. ročník a 6.den měsíce února. A pět týmů sjezdařů. Výsledek pro všechny na jedničku. Tolik na vysvětlenou hra s čísly. Jinak zdatných slalomářů bylo na sjezdařské soutěži o pohár náměstka zlínského primátora celkem 46. To...

 • Na lyžařském svahu ve Zlíně se rozjely vleky (Foto: Svah Zlín)

  Na lyžařském svahu ve Zlíně se rozjely vleky

  01. 1. 2015

  ZLÍN – Lyžařský areál J. Šperky ve Zlíně zahájil poslední den roku 2014 zimní sezonu. V provozu je hlavní sjezdovka o délce skoro 300 metrů s kapacitou 510 osob za hodinu, dva dopravní pásy pro děti a také lyžařská škola a skiservis, informovala server...

 • Ilustrační foto (Foto: Svah Zlín - Areál J. Šperky)

  Na lyžařském svahu vzniká nová mateřská škola

  17. 6. 2014

  ZLÍN - Od září bude na zlínském lyžařském svahu fungovat nová mateřská škola. Serveru Zlin.cz to za provozovatele uvedla Petra Svěráková.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam