• Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)

  Na kejklířském jarmarku budou k vidění i živé sochy

  12. 9. 2019

  ZLÍN - Na zlínském náměstí se uskuteční akce nazvaná Kejklířský jarmark. Serveru Zlin.cz to uvedl Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice.

 • Foto: ČD

  Rožnovské parní léto vrcholí, na jarmark se dá svézt starodávnou Rosničkou

  15. 8. 2019

  ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Rožnovské parní léto 2019 jde do velkého prázdninového finále. Poslední letošní jízda parním vláčkem do Rožnova pod Radhoštěm se uskuteční v sobotu 17. srpna, informoval sever Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Marek Havran.

 • Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)

  Ve Zlíně začíná velikonoční jarmark

  17. 4. 2019

  ZLÍN - Zlín po roce opět ožije velikonočním jarmarkem. Začíná ve středu 17. dubna a potrvá dva dny. Serveru Zlin.cz to řekl mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

 • Foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm

  V Rožnově začal Josefský jarmark

  16. 3. 2019

  ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Zdravice místostarostky města Kristýny Kosové, ředitele Valašského muzea v přírodě Jindřicha Ondruše, rožnovského kaplana Josefa Svobody a ředitele T klubu – kulturní agentury Jakuba Sobotky. Tak v pátek 15. března na rožnovském...

 • Ilustrační foto (Foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm)

  Rožnov ožije tradičním Josefským jarmarkem

  14. 3. 2019

  ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - V pátek 15. a v sobotu 16. března se na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční tradiční Josefský jarmark. Jeho součástí bude nejen pestrá nabídka zboží, ale také bohatý doprovodný program, serveru Zlin.cz...

 • Ilustrační foto (Foto: Nemocnice Zlínského kraje)

  Kroměřížská nemocnice ožije adventním jarmarkem

  12. 12. 2018

  KROMĚŘÍŽ - Ve čtvrtek 13. prosince se v Kroměřížské nemocnici uskuteční adventní jarmark, který nabídne vánoční výrobky pacientů a zdravotníků Oddělení ošetřovatelské péče. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Egon Havrlant.

 • Fryštácký mikulášský jarmark (Foto: MěÚ Fryšták)

  AKCE ZA ROHEM: Kde to o víkendu žije

  06. 12. 2018

  ZLÍNSKO – Už víte, co budete dělat o víkendu? Vycházka, sport, kultura? Možností je skutečně mnoho. Několika tipy, kam se třeba i s dětmi vydat za adventními zážitky, vás možná inspirujeme také my v tomto článku.

 • Na dvoře Janíkovy dřevěnice se budou strouhat šindele (Foto: MěÚ VK)

  Chystá se tradiční Jarmek s přehlídkou řemesel a muziky

  29. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Už jen pár posledních dní zbývá do Valašského mikulášského jarmeku, který nabídne mnohé k vidění, slyšení i ochutnání. Na bohatém programu se letos budou opět podílet stovky účastníků, uvedla pro server Zlin.cz mluvčí...

 • Foto: MěÚ Valašské Klobouky

  Mikulášský jarmek si vyžádá dopravní omezení

  27. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Dopravní situace bývá při valašskoklobouckém Valašském mikulášském jarmeku nezřídka oříškem, a proto organizátoři připravili několik opatření, kterými se budou snažit případným potížím s průjezdností i parkováním předejít.

 • Ilustrační foto (Foto: CCRVM)

  Na mikulášský jarmek přiveze zájemce unikátní parní vlak

  26. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Kdo se v sobotu 1. prosince chystá do Valašských Klobouk na Valašský mikulášský jarmek, může se tam nechat dopravit unikátní parní lokomotivou. Serveru Zlin.cz to oznámil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam