• Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - Září 2018

  17. 9. 2018

  ZLÍN - Léto je za námi a co je u nás v útulku nového? No sami mrkněte. A nebo se přijďte sami podívat, třeba už na konci září v rámci tradičního útulkového setkání.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - duben 2018

  16. 4. 2018

  ZLÍN - Útulkové jaro se kvapem blíží a ve zlínském Útulku pro zvířata v nouzi se už dolaďují poslední detaily. 27. dubna můžete spojit příjemné s užitečným a zažít parádní jarní atmosféru, třeba na procházce s útulkovým pejskem.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - Březen 2018

  16. 3. 2018

  ZLÍN - Útulkový kalendář se opět vyplatil! Koupili jste jich zhruba 1100 a výtěžek útulku ve Zlíně na Vršavě velice pomáhá. A pokud je vám smutno a chtěli byste věrného kamaráda, rozhodně se podívejte na nejnovější díl Němých tváří.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - únor 2018

  19. 2. 2018

  ZLÍN - Zlínský útulek pomohl v loňském roce více jak pěti stovkám pejskům a dalším několika stům koček. Jednoho z těch nejvděčnějších pejsků, kteří našli nový domov, jsme navštívili i s naší kamerou.

 • Foto: youtube/TelevizeZlin

  Na zlínském sídlišti Jižní Svahy přibudou letos nová parkovací místa

  13. 2. 2018

  ZLÍN - Na zlínském sídlišti Jižní Svahy přibudou ještě letos nová parkovací místa. Jak serveru Zlin.cz sdělil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák, investice se dotkne zejména nejstarší části sídliště, která se s akutním nedostatkem parkovacích...

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - leden 2018

  16. 1. 2018

  ZLÍN - Dobrých skutků není nikdy dost. A pokud jde o němé tváře v Útulku pro zvířata v nouzi ve Zlíně, pomáhá vás opravdu velká spousta. Máme pro vás opět krásný příběh jednoho z našich, dnes už bývalých, svěřenců i ukázku těch, co hledají...

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - listopad 2017

  22. 11. 2017

  ZLÍN - Vánoce klepou na dveře a my se na ně chystáme i ve zlínském útulku. Především proto, že tady bude 7. prosince tradiční vánoční akce, na kterou chceme všechny pozvat.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - září 2017

  08. 9. 2017

  ZLÍN - Po prázdninách se opět podíváme do zlínského útulku pro zvířata v nouzi. Co je nového a na kdy je naplánována oblíbená podzimní akce Setkání útulkových pejsků? Rádi prozradíme.

 • Foto: Televize Zlín

  Němé tváře - červen 2017

  09. 6. 2017

  ZLÍN - Malenovický hrad má nového hlídače! Je jím Ray z Útulku pro zvířata v nouzi ve Zlíně na Vršavě. Původně to přitom vypadalo, že velmi energického a možná i agresivního Raye se nám umístit do pěstounské péče nepodaří.

 • Ilustrační foto (Foto: Televize Zlín)

  Voda ve Zlíně zlevní! Více peněz navíc poputuje do vodárenské infrastruktury

  17. 5. 2017

  ZLÍN - Ve Zlíně se za posledních několik dní objevila hned řada novinek, které přímo souvisí s vodou a vodárenstvím v regionu. Tou pro občany nejvýraznější je to, že po dlouhých letech konečně zlevní cena vody.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam