• Fryštácký mikulášský jarmark (Foto: MěÚ Fryšták)

  AKCE ZA ROHEM: Kde to o víkendu žije

  06. 12. 2018

  ZLÍNSKO – Už víte, co budete dělat o víkendu? Vycházka, sport, kultura? Možností je skutečně mnoho. Několika tipy, kam se třeba i s dětmi vydat za adventními zážitky, vás možná inspirujeme také my v tomto článku.

 • Ilustrační foto (Foto: www.vertikon.cz)

  Kam ve Zlíně za mikulášskou nadílkou?

  04. 12. 2018

  ZLÍN - Mikuláš s čerty i anděly nezapomněl ani na zlínské děti. Nejvyšší čas dopilovat s nimi básničky nebo písničky a vybrat si z nabídky zlínských mikulášských besídek. 

 • Foto: MěÚ Valašské Klobouky

  Čertovské figurky budou k vidění v pastoračním domě

  03. 12. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Do dětské výtvarné soutěže O nejpekelnějšího čerta zaslaly valašskokloboucké školy a školky téměř šest desítek soutěžních příspěvků. O výstavě informovala server Zlin.cz mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

 • Ilustrační foto (Foto: Jiří Balát)

  Chystá se Mikulášské setkání pro seniory ve Zlíně

  03. 12. 2018

  ZLÍNSKÝ KRAJ – V rámci projektu Aktivní senioři ve Zlínském kraji 2018 se uskuteční ve středu 5. prosince setkání s mikulášskou tematikou. Server Zlin.cz o tom informovala krajská radní Michaela Blahová.

 • Ilustrační foto (Foto: ČD)

  Mikulášský parní vlak projede Zlínským krajem

  01. 12. 2018

  ZLÍNSKÝ KRAJ - Nejenom v předvečer svátku svatého Mikuláše, ale už v sobotu 1. prosince mohou děti ve Zlínském kraji potkat Mikuláše s andělem a čerty, a to přímo v historickém vlaku. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí drah Vanda Rajnochová.

 • Ilustrační foto (Foto: www.mastersofrock.cz)

  AKCE ZA ROHEM aneb tipy, kde to žije

  29. 11. 2018

  ZLÍNSKÝ KRAJ - Tento víkend bude ve znamení 1. Adventní neděle, Mikulášských jarmarků, rozsvícení vánočních stromů, ale zavítat můžete i na další ročník oblíbeného Zimního Master of rock do Zlína. Čeká vás víkend nabitý předvánočními akcemi...

 • Na dvoře Janíkovy dřevěnice se budou strouhat šindele (Foto: MěÚ VK)

  Chystá se tradiční Jarmek s přehlídkou řemesel a muziky

  29. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Už jen pár posledních dní zbývá do Valašského mikulášského jarmeku, který nabídne mnohé k vidění, slyšení i ochutnání. Na bohatém programu se letos budou opět podílet stovky účastníků, uvedla pro server Zlin.cz mluvčí...

 • Foto: MěÚ Valašské Klobouky

  Mikulášský jarmek si vyžádá dopravní omezení

  27. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Dopravní situace bývá při valašskoklobouckém Valašském mikulášském jarmeku nezřídka oříškem, a proto organizátoři připravili několik opatření, kterými se budou snažit případným potížím s průjezdností i parkováním předejít.

 • Ilustrační foto (Foto: CCRVM)

  Na mikulášský jarmek přiveze zájemce unikátní parní vlak

  26. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Kdo se v sobotu 1. prosince chystá do Valašských Klobouk na Valašský mikulášský jarmek, může se tam nechat dopravit unikátní parní lokomotivou. Serveru Zlin.cz to oznámil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

 • foto: město Valašské Klobouky

  Do Valašských Klobouk míří na 70 čertů a čertic

  25. 11. 2018

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V rámci Valašského mikulášského jarmeku ve Valašských Kloboukách se každoročně vydává svatý Mikuláš následován průvodem čertů, jejichž kostýmy pocházejí z různých obcí jižního Valašska a svým vzhledem a materiálovým...

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam