• Foto: FC Fastav Zlín

  Neútulno. Na stadionu i v duších fandů

  17. 2. 2018

  ZLÍN - Teploměr na nule, fotbal v první půli remízového duelu Fastavu Zlín s pražskou Duklou (1:1) nezáživný. Zlínský fotbalový stadion už působí opravdu hodně neútulně. Občerstvení na tribuně mezi prokřehlými fandy vzhledem k počasí docela neadekvátní.

 • Foto: FC Fastav Zlín

  Zbrojovka Brno - Fastav Zlín 1:1. Oslabeni - posíleni

  02. 12. 2017

  Brno - Remízovali na závěr podzimu v Brně 1:1. Bojovali, dřeli, chvílemi se dařilo, chvílemi ne.

 • Foto: FC Fastav Zlín

  Smutní hosté, šťastní domácí. Zlín - Slovácko 2:1

  27. 11. 2017

  ZLÍN -  Derby bývá zajímavé pokaždé, tohle ale mělo zvláštní kouzlo. Slovácko podlehlo Fastavu na jeho hřišti 1:2, ale i nejzavilejší fanda Zlína musel uznat, že body byly daleko blíže pro celek hostí.

 • foto: Fc Fastav Zlín

  Neděle bez fotbalu, v pondělí na hody

  26. 11. 2017

  ZLÍN -  Sotva dosnili docela herně růžový, ale výsledkově černý "sen noci podněsterské" v Tiraspolu a vrátili se domů, už myslí na další zápas. Fotbalisté Fastavu Zlín hostí netradičně v pondělí rivala ze Slovácka.

 • Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)

  Los tuzemského poháru, sladký spánek a pak do Tiraspolu

  21. 11. 2017

  ZLÍN - Pražský los čtvrtfinále Mol cupu nebyl k obhájci rozhodně krutý. Fotbalisté Fastavu Zlín budou hrát v poháru v Hradci Králové, který se na jaře v čase zlínského juchání a postupu do Evropské ligy poroučel do druhé ligy.

 • Foto: FC Fastav Zlín

  Na Hané pšenka nekvetla. Sigma - Fastav 2:0

  18. 11. 2017

  OLOMOUC - Ne že by jeli na Hanou s poraženeckou náladou. Jen správně tušili, že je čeká rozjetý a dobře namotivovaný soupeř okupující přední příčky Het ligy. Fotbalisté zlínského Fastavu ale zpackali samotný úvod zápasu.

 • foto: Fc Fastav Zlín

  Bod z klokaního Ďolíčku. Ševci měli na víc

  28. 10. 2017

  PRAHA - Získali bod za remízu 1:1, přesto ale hosté ze Zlína z utkání 12. kola fotbalové Het ligy moc spokojeni neodcházeli. Především ve druhé půli byli jasně lepší.

 • foto: Fc Fastav Zlín

  Paní Štěstěna byla doma. Ševci udolali Jihlavu 2:1

  14. 10. 2017

  ZLÍN - Fotbalisté Jihlavy měli ve Zlíně nakročeno k třem cenným bodům. Nakonec se ale vydali v sobotním teplém podvečeru na Vysočinu hodně smutní a domácí mohli slavit. Vyhráli totiž v 10. kole Het ligy gólem z penalty v 93. minutě těsně i šťastně...

 • Tomáš Janíček (Foto: FC Fastav Zlín)

  Tak to je "hustý"... Ševci o body i o postup. Pětkrát během čtrnácti dnů

  12. 10. 2017

  ZLÍN - Jakpak, že to říkají teenageři? "Je to hustý," tak nějak. Nejzkušenější zlínský fotbalista ligového kádru Tomáš Janíček už přeci jen vzhledem k nedávným pětatřicátinám do adolescentní věkové kategorie nezapadá, ale o tom, že jeho tým...

 • Foto: FC Fastav Zlín

  Ševci vezou z Ostravy bod za remízu 2:2. Vedli ovšem už 2:0

  01. 10. 2017

  OSTRAVA - Zisk nebo ztráta. Spíše to druhé, mohou si po utkání s Baníkem Ostrava na jeho hřišti ve Vítkovicích říkat fotbalisté Fastavu Zlín. Remíza 2:2 má obě strany mince a je jen za bod. První z venkovních hřišť, nutno dodat.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam