• Foto: PSG Berani Zlín

  Beraní tříbodová pastva. Mladou Boleslav zdolali 5:3

  20. 10. 2018

  ZLÍN - V závěru si sice s fandy trošku zalaškovali, hosté se přiblížili na jediný gól, ale když Ondráček završil výhru Zlína nad Mladou Boleslaví 5:3, byl o dobře. Zlínští hokejisté mají tři body a to prostě potřebovali.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Beraní óda na hokej: Pardubice dostaly šestku

  10. 10. 2018

  ZLÍN - Předehrávka 9. kola hokejové extraligy se Beranům náramně vydařila. Do sestavy se vrátil Antonín Honejsek a kdysi ztracený i leckým zatracený a pak zase nalezený syn ukázal, že je opravdovou oporou. Připsal si hned čtyři kanadské body za dva góly...

 • Foto: PSG Berani Zlín

  Beranův gól na Berany nestačil. Sparta - Zlín 1:5

  07. 10. 2018

  PRAHA - Tohle si asi vymodlený sparťanský trenér Uwe Krupp za rámeček nedá. Jeho hoši dostali od podceňovaného Zlína na vlastním ledě "bůra". A to ještě zachraňoval nulové konto střelec s ryze "zlínským" příjmením. Beran snižoval ve druhé části...

 • Ilustrační foto (Foto: PSG Berani Zlín)

  Berani míří na Spartu. Čistá hlava, překvapení možné

  07. 10. 2018

  ZLÍN - Obří hokejové bágly do zavazadlového prostoru, po časném budíčku pohodlně usadit do autobusu a jede se lovit body do Prahy. Zápas se Spartou v O2 Aréně se hraje už od patnácti hodin. A tak byl odjezd od zlínského zimáku v neděli už v půl deváté.

 • Foto: Zlín Press Jiří Zaňát

  Černý pátek na trávníku i na ledě

  05. 10. 2018

  ZLÍN - Ani bod a to jich ve hře bylo hned šest. Fotbalisté Zlína podlehli Liberci 0:1, hokejisté Plzni 3:5. Smutek zavládl prakticky ve stejném čase pár minut před osmou hodinou večerní.

 • HC Berani Zlín (Foto: MěÚ Zlín)

  Hospodaření zlínských hokejistů skončilo v kladných číslech

  05. 10. 2018

  ZLÍN – Se ziskem přes 300 tisíc korun skončilo hospodaření hokejového klubu HC Berani Zlín v loňské sezóně. Klub je tak finančně stabilizovaný, řekl serveru Zlin.cz Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínského magistrátu.

 • Foto: Zlín Press Jiří Zaňát

  Berani znovu padli. Z Vítkovic se vracejí s porážkou 0:3

  02. 10. 2018

  OSTRAVA/ZLÍN - Ani v dohrávce 6. kola Tipsport extraligy zlínští hokejisté nebodovali. Bojovali, to ano, nic nevypustili, jenže oslabenému týmu chybí především um v koncovce. Bez útočníků Okála, Hermana a Honejska to hodně drhne.

 • Foto: PSG Berani Zlín

  Krutý kolaps ve státní svátek. Zlín - Liberec 2:7

  28. 9. 2018

  ZLÍN - Honejsek, Herman, Okál, Šlahař, Ferenc. Jen letmý přehled zraněných, nemocných a distancovaných hokejových zlínských Beranů dával před duelem 5. extraligového kola tušit, že to budou mít svěřenci trenéra Svobody proti libereckým Bílým tygrům...

 • Foto: Zlin Press Roman Turovský

  Zlíňané se trefili šestkrát. Z Karlových Varů přesto vezou "jen" výhru 4:2

  23. 9. 2018

  KARLOVY VARY - Skutečně pozoruhodné. Zlínští hokejisté dali ve 4. kole nejvyšší hokejové soutěže hned šest branek, vyhráli ovšem u staronováčka ve městě vřídel "pouze" 4:2. Což žádá rozluštění.

 • Foto: Zlín Press Jiří Zaňát

  Zlínské hokejově - fotbalové menu. Na úvod porážka Beranů

  21. 9. 2018

  ZLÍN - Ve čtvrtek na hokej, v pátek na fotbal. Fanoušku vybírej, po hokeji je hlad, na programu teprve třetí kolo extraligy, fotbal tááááhne hodně, přijede totiž ostravský Baník s výraznou zlínskou stopou a nevyzpytatelnými fanoušky.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam