• Foto: Zlín Press Jiří Zaňát

  Víkend bez bodu. Berani podlehli Liberci 3:4

  17. 11. 2019

  ZLÍN - V pátek podlehli Kladnu na jeho ledě 0:1. Těsnou porážku o jediný gól si hokejisté Zlína zopakovali o dva dny později, kdy na svém ledě nestačili na Liberec. Smolné prohry vždy po těžkém boji nahlodávají psychiku a srážejí tým hodně dolů...

 • Rytíři Kladno (foto: Roman Mareš)

  Ani gól, ani bod. Berani prohráli v Kladně 0:1

  15. 11. 2019

  KLADNO - Ze zápasu 18. kola hokejové Tipsport extraligy jedou zlínští Berani smutní. Každičký bodík je převelice cenný, ovšem oni nechali všechny tři svému rivalovi ze spodních pater tabulky.

 • Foto: Zlin Press

  Pěkná podívaná, dobrý konec: Berani utrkali Kometu 5:4

  13. 11. 2019

  ZLÍN - Málem měli vyhráno a málem hořce plakali. Zlínští hokejisté v předehrávce 21. kola Tipsport extraligy výborně začali, chvíli zaváhali, dobře pokračovali...a nakonec šťastně vyhráli.

 • Foto: www.hokej.zlin.cz

  Berani už jedou do roku 2020

  06. 11. 2019

  ZLÍN - Na ledě jim to výsledkově někdy sluší, někdy méně, v tabulce extraligy by na tom jistě chtěli být daleko lépe. V reprezentační pauze se zlínští hokejisté představí i jinak.

 • Hana Vilišová (Foto: Zlin.cz)

  Fanynka jak má být. Paní Hana: kvůli hokeji měním i termín dovolené

  03. 11. 2019

  ZLÍN - Konec víkendu měla trošku smutnější. Zlínští hokejisté podlehli Plzni těsně 1:2. Ale že by Hana Vilišová ze Zlína zanevřela na svoji milovanou hru, tak to prosím ani náhodou.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Plzeňský obrat. Bojovní Berani na kolenou

  03. 11. 2019

  ZLÍN - Zlá chvíle nedělního odpoledne. Brankář Čiliak si jede rutinně ve vlastní přesilovce pro kotouč za branku a řeší nevinnou situaci. V bohaté kariéře tak musel činit "milionkrát". Jenže tentokrát fatálně zaváhá. Puk daruje na zlatém podnosu...

 • Ilustrační foto (Foto: Zlin Press Jiří Zaňát)

  Hokej a fotbal: plzeňský dvojboj je tady

  03. 11. 2019

  ZLÍN - Hokejoví a fotbaloví fandové ve střehu. Během dvou dnů dojde dvakrát na duely východu Moravy a západu Čech. Hokejisté v neděli, fotbalisté v pondělí hostí soupeře z Plzně.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Báječná pozvánka na Plzeň. Zlín vyhrál v Olomouci 5:3

  02. 11. 2019

  OLOMOUC - Na ledě tradičního rivala v jeho plechovém království zlínští Berani uspěli. Byl to hodně důležitý zápas, tři body jsou ze zlata.

 • Foto: Zlin Press Jiří Zaňát

  Bitva ve Vítkovicích. Bod do Zlína

  29. 10. 2019

  OSTRAVA - Prchli z poslední příčky. To je asi nejpříjemnější konstatování z extraligového utkání ve Vítkovicích, kde zlínští Berani padli v nájezdech a po prodloužení 3:4.

 • David Nosek hrál tisící zápas v extralize (Foto: Zlin Press Jiří Zaňát)

  Smutná neděle. Zlín - Karlovy Vary 1:4

  27. 10. 2019

  ZLÍN - Po páteční výhře nad Mladou Boleslaví si Berani ze Zlína brousili rohy na karlovarskou Energii. Jenže jim v utkání nevyšlo téměř nic a dál zůstávají na poslední příčce tabulky.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam