• Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Regiony 27. 4. 2017

  27. 4. 2017

  UHERSKOHRADIŠŤSKO, ZLÍNSKO - Zdravotní středisko ve Starém Městě čeká rekonstrukce / Na zámku v Uherském Ostrohu byla zahájena nová sezóna / Ve Starém Městě oslavili Den Země / Jarní slavnosti v Napajedlích se konaly už popáté / V areálu Jízdy králů...

 • Foto: Zlin.cz

  Rybí stěhování - pstruzi se zabydlují v Dřevnici

  26. 4. 2017

  ZLÍN - Řeka Dřevnice má spoustu nových a hodně vítaných obyvatel. Po stovkách sem rybáři a jejich host Jakub Vágner uváděli do nového bydliště krásné pstruhy duhové a potoční.

 • Foto: Televize Zlín

  Zlínští strážníci hledali jehly v dětských pískovištích

  26. 4. 2017

  ZLÍN - Zlínští strážníci opět kontrolovali dětská hřiště a pískoviště. Zapojili se totiž do celorepublikové Akce jehla. Ve Zlíně se nejedná o žádnou novinku. Podobné kontroly tu strážníci dělají už více než deset let.

 • Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Zlínský kraj 25. 4. 2017

  25. 4. 2017

  ZLÍNSKÝ KRAJ - Lidé na Ploštině, v Prlově i v Leskovci si připoměnli památku obětí II. sv. války / Kraj přichystal novinky v projektu Otevřené brány.

 • Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Deník TVS 24. 4. 2017

  24. 4. 2017

  ZLÍNSKÝ KRAJ - V Uherském Hradišti lidé běželi pro Diakonii / V uherskohradišťské Redutě vystavuje Jiří Válek / Zlín vládne juniorské kolové / Siláci bojovali v trojboji / Interliga ženské házené nabídla souboj rivalů- Zlína a Veselí nad Moravou.

 • Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Uherské Hradiště 19. 4. 2017

  19. 4. 2017

  UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Základní uměleckou školu čeká rekonstrukce / Cyklostezka vedoucí z Ostrožské Nové Vsi je částečně uzavřená / Radnice má novou Územní studii sídelní zeleně / I letos město udělí Cenu Vladimíra Boučka / Informační centrum...

 • foto: Zlin.cz

  Vsetín v euforii. Oslava hokejového postupu

  15. 4. 2017

  VSETÍN - Něco to připomíná, hodně připomíná. Ve Vsetíně se šestkrát mezi lety 1995 - 2001 slavil hokejový mistrovský titul. Ale oslavy se konaly už dva roky předtím, kdy tým nejdříve postoupil do druhé nejvyšší soutěže a pak do extraligy.

 • Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Regiony 13. 4. 2017

  13. 4. 2017

  UHERSKÉ HRADIŠTĚ - V Kunovicích se konal další dámský jarmark / Centrum Bojkovic nazdobily školní děti / V Lužicích si můžete prohlédnout výstavu o letitých stromech / Uherský Ostroh nabídl dětem velikonoční dílny / MŠ Křesťanská z Uherského...

 • Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Uherské Hradiště 12. 4. 2017

  12. 4. 2017

  UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Město plánuje opravit obě speciální školy / Muzeum usiluje o zápis slováckých hodů mezi nemateriální statky lidové kultury / Augustin Matúš získal im memoriam ocenění za odboj proti komunistickému režimu / Muzeum nabídlo velikonoční...

 • Foto: youtube Televize TVS

  TVS: Zlínský kraj 11. 4. 2017

  11. 4. 2017

  ZLÍNSKÝ KRAJ - Hrad Lukov byl oceněn / SOU v Uherském Brodě si připravilo program pro veřejnost / V sídle Zlínského kraje vystavují své práce studenti gymnázia / Město Vsetín ocenilo lidi z neziskových organizací.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam