• 18. 10. 2018

    19:00

    B1 český večer

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Zdeněk Fibich: Bouře, op. 46, symfonická báseň
    Leoš Janáček: Putování dušičky, koncert pro housle a orchestr
    Antonín Dvořák: Romance pro housle a orchestr f moll, op. 11
    Leoš Janáček:...

  • 19. 10. 2018

    19:00

    SLZA ~ Holomráz Tour 2018

    Otrokovická Beseda

    Koncert v rámci Holomráz Tour 2018 + afterparty! Součástí podzimního turné Holomráz Tour 2018 je také koncert v Otrokovické BESEDĚ. SLZA = Lukáš Bundil a Petr Lexa. Skupina o sobě dala poprvé...

  • 25. 10. 2018

    19:00

    Libuše

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Koncert ke 100. výročí vzniku Československa - pořádají Filharmonie Bohuslava Martinů a Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
    Bedřich Smetana: Libuše, koncertní provedení opery

    Libuše: Eva...

  • 28. 10. 2018

    18:00

    Koncert ke 100. výročí Československa

    Zámek Holešov

    Michaela Fukačová, violoncello

    FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINLŮ

    Nikol Kraft, dirigentka

    Program:

    B. Smetana: Šárka

    J. Suk: Pohádka, op. 16

    A. Dvořák: Koncert pro violoncello a orchestr...

  • 1. 11. 2018

    19:00

    C1 Rusalka

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Antonín Dvořák: Rusalka, koncertní provedení opery

    Rusalka: Luisa Albrechtová
    Vodník: Adam Leftwich
    Princ, Lovec: Milan Vlček
    Ježibaba: Jana Foff Tetourová
    1. lesní žínka: Petra Nedvědová
    2.

  • 6. 11. 2018

    19:00

    F1 Trio KlariVeroni

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Jan Křtitel Vaňhal: Trio Es dur, pro housle, klarinet a klavír, č.5, op.20
    Fritz Kreisler: Preludium a Allegro na téma Gaetana Pugnaniho
    Carl Maria von Weber: Concertino Es dur pro klarinet a klavír,...

  • 8. 11. 2018

    19:00

    B2 Šeherezáda

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Povídání o hudbě 18.15 hodin – Malý sál

    Leoš Janáček: Osud, orchestrální suita (úprava Tomáš Ille) PREMIÉRA
    Tomáš Ille: Pražské čtvrti, koncert pro trubku a orchestr
    Nikolaj Rimskij-Korsakov:...

  • 18. 11. 2018

    15:00

    D1 Otec Příroda a synové

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Ludwig van Beethoven, Bedřich Smetana, Gioacchino Rossini

    Rostislav Marek,  otec Příroda
    Filip Komínek, Jakub Josef Koller a David Josef Koller, jeho synové

    Výtvarné zpracování projekcí:...

  • 19. 11. 2018

    19:00

    Bernsteinovy Broadwayské melodie

    Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)

    Melodie z muzikálů a operet Candide, On The Town, Wonderful Town, Trouble In Tahiti, West Side Story

    BOHEMIA VOICE:
    Zuzana Seibertová, soprán
    Elin Špidlová, mezzosoprán
    Bronislav Palowski, tenor
    Lukáš...

  • 20. 11. 2018

    19:00

    Hana Zagorová a Petr Rezek

    Otrokovická Beseda

    Jedna z největších hvězd české populární hudby, devítinásobná Zlatá slavice, držitelka Diamantové desky Supraphonu, Hana Zagorová, vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem v...

Kalendář akcí

Kryštof
<< <  Září 2018  > >>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam