Velcí psi

Velcí psi

 

Fenky všech velikostí

Malí psi

Střední psi

Štěňata

 

 

Útulek  má nové webové stránky    www.utulekzlin.cz   (nyní tedy bez tečky) !!!

 Tady již informace nejsou aktualizované.

 

Zoltán

zoltan

Plemeno: rhodenský ridgeback
Stáří: asi 5 let
V útulku od: 7.3.2015
Povaha:  Nějakou dobu pobíhal v okolí Zlína. Přišel hodně ustrašený a vystresovaný. Pobyt u nás špatně nese. Potřebuje čas si zvyknout na nové páníčky a proto by bylo dobré, aby zájemce o něj  ho několikrát navštívil. Je vhodný k rodině do domu se zahradou. Bude to vděčný pes, mazel, i když zpočátku se bude bát nových věcí.

 Má čip.

 

 

Baldur

baldur

Plemeno: pes-kříženec RTW
Stáří: nar.v r. 2006
V útulku od: 9.12.2011
Povaha: Baldur je aktivní rotvajler, který má základní výcvik. Jeho povaha je klidnější. Špatně se snáší s ostatními psy, ale myslíme si, že postupným cvičením by se dal tento zlozvyk zmírnit. Na svůj věk má dobrou kondici a rychle se učí novým povelům. Pokud si člověk u něj získá důvěru, dokáže být trpělivý a dát mu dostatek lásky, najde u Baldura nejen skvělého hlídače, ale také mazlivého, věrného a skvělého čtyřnohého kamaráda.

  Je virtuálně adoptován :-)

 

 

Arik

Plemeno: kříženec velkého plemene s delší srstí
Stáří: narozen asi 2009
V útulku od: 30.1.2015 
Povaha:  Arik se nám bohužel vrátil zpět na útulek, jelikož pokousal mladšího člena rodiny. Lidé se velmi snažili a byli s námi v kontaktu, ale bohužel má zřejmě Arik nějakou špatnou zkušenost. Byl by vhodný do rodiny, kde již nejsou děti, tedy ke starším lidem. Nebyl asi moc zvyklý na intenzivní kontakt, tudíž by mu asi svědčil více pobyt venku na zahradě u domu a k pánovi by si zašel vždy jen pro pomlazení nebo na vycházku. Má čip.

 

 

 

Hary

Plemeno: kříženec labradorského retrívra
Stáří: narozen asi 2012
V útulku od: 20.3.2015
Povaha:  Hary se nám bohužel vrátil kvůli své přílišné dominanci vůči psům a taky mladším členům rodiny. Potřebuje pevné vedení a nejspíše by mu nejlépe vyhovoval jeden zkušený páníček. Má chuť se učit novým věcem a je ještě dosti temperamentní a vitální. Má čip.

 

 

 

Bruno

Plemeno: kříženec labradorského retr. a loveckého plemene
Stáří: narozen 2013
V útulku od: 10.5.2015 
Povaha:  Bruno je krásný, mladý (1-2 r.)a temperamentní pes. Jeho předešlí majitelé si ho adoptovali z útulku a v jejich pěstounské péči absolvoval základní výcvik na cvičáku. Je velmi učenlivý a pod dobrým dohledem by jistě bez problémů složil zkoušky poslušnosti. U nás v útulku je z rodinných důvodů, které již nedovolovaly majitelům se o pejska dále starat. Bruno je vhodný spíše k jednomu zkušenému majiteli, který na něj bude mít dostatek času. Osvědčí se určitě jako dobrý společník i hlídač. Není vhodný do rodiny s dětmi a k domácím zvířatům, s ostatními psy se po seznámení snáší dobře. Je velmi aktivní a rád se zúčastní Vašich sportovních aktivit a dlouhých procházek. Je kastrovaný, má čip

 

 

 

 

 

Tobi II - brácha Nera

Plemeno: Labrador retriever
Stáří: narozen 12.12.2012
V útulku od: 24.10.2014
Povaha:  Tento krásný a mohutný pes, je inteligentní psí osobnost, která do útulku přišla společně se svým bratrem Nerem (na další fotografii), jejich příběh je poměrně složitý a případným zájemcům vše povíme při návštěvě v útulku. Pejsci sami, jak už to tak bývá, nic špatného neprovedli, přesto ve svých dvou letech vystřídali již minimálně 2 majitele a nyní jsou u nás.

Má čip.

 

 

 

 Cézar

Pes CézarPlemeno: německý ovčák
Stáří: narozen 2002
V útulku od: 30.6.2014
Povaha: Tento starý ovčák je stále v dobré kondici a dobré náladě, i když přišel o svou paničku, s kterou bydlel celý život v domku se zahrádkou. Bude Vám klidným a milým společníkem na zahrádce a přesto, že je starší, dokáže dobře hlídat.

  Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

Karo

Pes KaroPlemeno: kříženec bernského salašnického psa (22kg)
Stáří: narozen 2012
V útulku od: 25.12.2013
Povaha: Tento krasavec přišel do útulku se starým poraněním, jednalo se o vykloubení kyčelního kloubu, toto zranění bylo staršího data. Počátkem února 2014 Karo u nás podstoupil náročnou operaci a dnes zase běhá jako o závod. Zvládá procházky bez problémů. Je to veselý, inteligentní a velmi přátelský tvor, který už jednou byl v pěstounské péči, bohužel se nám vrátil, jelikož si svou novou zahradu velmi rychle přivlastnil a začal být nepřátelský vůči ostatním psům. Takže je vhodný spíše do rodiny, kde bude psím jedináčkem.

Má čip. Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

 

Rody

Pes

Plemeno: kříženec ridgebacka
Stáří: narozen v r. 2004
V útulku od: 25.2.2014 
Povaha: Poprvé byl Rody do útulku přijat v květnu 2011, strávil zde 1,5roku a v říjnu 2012 odešel do péče. V únoru 2014 se Rody vrací zpět do útulku, jelikož jeho panička otěhotněla... Má chlapec zatím v životě velkou smůlu, ale dobrá nálada ho neopouští a i přes svůj věk je stále ve výborné kondici!

 Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

Brix II 

Pes

Plemeno: německý ovčák 
Stáří: narozen v r. 2004
V útulku od: 20.1.2014 
Povaha: Brix zřejmě prožil celý svůj život v malém výběhu, není zvyklý na vodítko ani na žádnou manipulaci. Do útulku přišel společně s pejskem Britem, jejich majitel se o ně již dál nemohl starat ze zdravotních důvodů. Jsou na sebe s Britem hodně fixovaní, spolehlivě Vám pohlídají dům. 

Je virtuálně adoptován :-)

 

 

Brit 

Pes

Plemeno: kříženec ovčáka
Stáří: narozen v r. 2010
V útulku od: 21.1.2014 
Povaha: Briteček přišel do útulku společně s pejskem Brixem II poté, co jejich majitel musel zůstat ze zdravotních důvodů v domově důchodců. Brit je zvyklý na kotec a malý výběh, nikdy zřejmě nebyl na procházce, pomalu se vše teprve učí, poznává obojek a vodítko a volný výběh mimo kotec. Je ale ještě mladý a tak se rychle učí. Je na Brixe II hodně fixovaný, bylo by ideální kdyby mohli odejít  spolu. 

  Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

 

Sorbon

Plemeno: pes - německý ovčák
Popis: nar. v r.2004
V útulku od: 3.10.2013
Povaha:  Je to moc hodný a díky vyššímu věku i klidnější pejsek, přišel do útulku společně se psem Lumpíkem (střední psi), jelikož se o něj majitel nemohl dál starat. Sorbon je zvyklý na pobyt v kotci a snese se s ostatními psy. Je zdravý a velmi vitální.

 

 Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

Aron II 

Plemeno: pes - německý ovčák

Popis: narozen v r. 2004
V útulku od: 21.8.2013
Povaha:  Aronovi zemřela majitelka a rodina se o něj odmítla postarat, proto skončil tenhle nádherný, mohutný ovčák u nás. Je zvyklý na pobyt v kotci s volným výběhem na zahradu. I když budí svou postavou respekt, je to dobrák a mazel! Kdo chce mít nenáročného hlídače, pro toho je Aron správnou volbou!

Je virtuálně adoptován :-)

  

 

 

Diamond

Plemeno: pes - kříženec amerického pitbulteriéra
Popis: nar. 1.8.2012
V útulku od: 28.2. 2013
Povaha:  DIAMOND je  x americký pitbulteriér, který se během krátké doby ocitnul na útulku již podruhé. Poprvé si ho jeho majitel ještě přišel na útulek vyzvednout, podruhé, kdy k nám došel 28.02.2013, si pro něj i přes několikeré vyzvání nepřišel, přestal s námi komunikovat. Zkoušeli jsme to i přes ostatní příslušníky jeho rodiny, ale odezva byla negativní. Diamond nezná základní povely, což je u tohoto plemene nezbytné. Rozhodně by potřeboval zkušeného majitele, který by s ním začal pracovat a vše ho brzy doučil.

 Je virtuálně adoptován :-)  Má čip

 

Roky 

Plemeno: pes - x staforda
Popis: nar. v r. 2007
V útulku od: 19.5.2013
Povaha: ROKY je bohužel po pár dnech opět zpátky na útulku. Jeho noví majitelé, kteří z něj mají respekt, se ho 19.5.2013 rozhodli vrátit a dát tak možnost zkušenějšímu chovateli, který by lépe zvládl Rokyho povahu, protože se po nich ohnal a zavrčel. Měli ho v bytě, kde se choval vzorně a neměl tendenci něco rozkousávat. Na druhou stranu by mu možná vyhovovalo mít více prostoru, ideálním domovem by pro něj mohl být domek s velkou zahradou. Přejeme mu, aby se našel někdo, kdo to s ním opět zkusí a dá mu ještě šanci na nový domov.   Má čip.

 

 

 

Koran

Plemeno: pes - x retrívra, na hrudi bílá skvrna
Popis: nar. v r.2008
V útulku od: 11.11. 2012
Povaha: Od přichodu na útulek udělal Koran velký pokrok ve svém chování vůči nám. Ze začátku se hodně bál a byl nedůvěřivý.Teď už se nechá pohladit a je s náma docela kamarád. Koran bude určitě spokojený v domku se zahrádkou.

 Má čip

 

 

 Kid

fifinkaPlemeno: pes - dalmatin
Stáří: nar. v r.2008
V útulku od: 28.8.2012
Povaha: Kid k nám přišel z Otrokovic. Bohužel už u nás zůstane.Zatím s náma není moc kamarád, vrčí a trochu pokusuje. 29.10.12 se kastroval, tak doufáme, že se jeho povaha postupně zlepší.

listopad 2013 - Kideček se mazlí a je přátelsky naladěn, kastrace a častý kontakt s jednou naší ošetřovatelkou mu prospěl a dnes se Kid nechá hladit i od ostatních a je za to moc rád!

  Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

Reny 

BatulPlemeno: kříženec loveckého plemene 
Stáří: nar. 1.2.2010
V útulku od: 25.10.2011
Povaha: Reny je pejsek, který na útulku už byl. Vybrala si ho paní, která ho musela z důvodu bydlení 25.10.2011 vrátit, s tím, že mu bude hledat nové majitele. Zatím se nám již delší dobu neozvala. S náma Reny moc kamarád není. Když vidí vodítko začne hodně pokusovat. Potřeboval by velkou zahradu a zkušeného majitele, který si s jeho temperamentem poradí. Je kastrovaný.
              Má čip.          Je virtuálně adoptován :-)

 

 

  

Falko

falko

Plemeno: pes-labrador
Stáří: narozen v r. 2005
V útulku od: 27.11.2011
Povaha: Falko se k nám do útulku vrátil po dvou letech.Je to totiž tak trošku útěkář,který překoná jakoukoliv překážku.Protože to je ale jinak moc šikovný pejsek,tak pevně věříme,že se najde někdo,komu bude tak oddaný,že ho opustí i myšlenka na výlety .-)
                                             Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

Jamal

jamalPlemeno: kříženec pitbula a malamuta
Stáří: nar. v r. 2008
V útulku od: 15.5.2011
Povaha: Jamal je pejsek s trošku komplikovanou povahou.Potřeboval by důsledné vedení na straně jedné a dostatek času a pochopení na straně druhé.Vhodný k člověku s kynolog. zkušeností.Samozřejmě k domku se zahrádkou.

Je virtuálně adoptován :-)

 

  

 


Alan

AlanPlemeno: pes - německý ovčák
Stáří: narozen v listopadu 2004
V útulku od: 13.3.2011
Povaha: Alankovi umřel páneček, proto je u nás v útulku, je to krásný a hodný hafan, který je zvyklý na pobyt v domku se zahradou. Po svém pánovi moc teskní a potřebuje, aby se mu nový páneček co nejvíce věnoval.
Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

  

 

Ron

RonPlemeno: pes- kříženec německého ovčáka
Stáří: narozen asi v r.2008
V útulku od: 13.10.2009
Povaha: Pejsek s komplikovanou povahou, v nepředvídatelných situacích je schopen pokousat, i když po něm zrovna nic nechcete. Bylo by vhodné, kdyby si jej někdo mohl vzít na zahradu, jako hlídacího pejska, aby nebyl v kontaktu s cizími lidmi. Chce to zkušeného chovatele, který si s jeho komplikovanou povahou dokáže poradit! Nesnese se s ostatními psy.
Je virtuálně adoptován :-)

 

 

Lang

LandPlemeno: pes - kříženec staforda a ovčáka
Stáří: narozen asi v r.2007
V útulku od: 13.9.2008
Povaha: Temperamentní pes, který potřebuje výcvik a pohyb, aby tzv. nezvlčil. Pak se z něho stane správný společník na různé aktivity. Ujmout by se jej měl zkušený kynolog. Je kastrovaný. Lang se zřejmě věkem a kastrací velmi zklidnil a prakticky si ho můžeme pouštět do areálu a jeví se jako přátelský.
má čip
Je virtuálně adoptován :-)

 

 

 

 

Benzi

BenziPlemeno: kříženec knírače
Stáří: narozen v r.2001, vykastrovaný
V útulku od: 4.1.2006
Povaha: bývalý majitel se o něho špatně staral, takže zpočátku byl hodně nedůvěřivý, pak ale nabýval důvěru u ošetřovatelek. Benžiho si musíte nejdřív získat, ale již to není velký problém, zvykl si na nás, zvykne si i na Vás. Není to pes do rodiny.
Je virtuálně adoptován :-)