Sázkaři mohou zbohatnout na svatbě modelky Erbové a fotbalisty Řepky

Co se děje 16. 9. 2011 | Autor: mediafax

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Kuriózní sázku vypsala sázková společnost Synot Tip z Uherského Hradiště, lidé si mohou vsadit na svatbu modelky Vlaďky Erbové s fotbalistou Tomášem Řepkou. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala mluvčí holdingu Synot Magda Pekařová.

Sázející mohou tipovat, zda si fotbalista navzdory problémům, kterým musí v současné době v souvislosti s vlastním rozvodem čelit, vezme modelku do konce následujícího roku - tedy do 31. prosince 2012.

Vypsaný kurz na variantu ano je 2,9, naopak možnost, že se Tomáš s Vlaďkou do chomoutu nepohrnou, získala kurz 1,3.

"Bookmakeři společnosti Synot Tip se tak rozhodli vyjít vstříc klientům, kteří mají v oblibě speciální sázky. Právě jména Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová se v současné době objevují v médiích velmi často. Veřejnost jejich život zajímá," konstatovala Pekařová.

Společnost Synot Tip vypisuje kromě tradičních sázek na sportovní události také sázky politické. V současné době si například lidé mohou tipnout budoucího prezidenta Ruska. Mezi hlavní favority patří současný premiér, Vladimír Putin. Ten svede souboj o prezidentské křeslo se současným prezidentem Dmitrijem Medveděvem. Na Putinovo vítězství vypsali bookmakeři kurs 1,25, zatímco na vítězství jeho konkurenta 3,2.

Pravidelnou nabídkou jsou také sázky společenské, jakými jsou například soutěže Česká Miss, Český slavík, Star Dance a podobně. Nechybějí ani speciální sázky, například velký zájem byl o sázku z loňského listopadu na to, zda přijede Martin na bílém koni - respektive zda dne 11. listopadu v 11 hodin bude na Lysé hoře sněžit.

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam