Hokejová Tipsport extraliga, 7. kolo: PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 4:2

Hokejisté PSG Zlín zvítězili v nedělním utkání 7. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Libercem 4:2. Rozhodující branku vstřelil v 31. minutě útočník Ondřej Veselý, Moravané vyhráli už pátý ze šesti duelů v nové sezoně.

Zlínský celek vedl ještě v 57. minutě o čtyři branky a gólman Horčička už pomalu začínal myslet na první vychytané čisté konto v dresu PSG. Jenže tři minuty a pět vteřin před koncem třetí části mu radost pokazil svým čtvrtým zásahem v sezoně Bárta. V závěrečné minutě skóroval ještě Urban, který snížil na 2:4 z pohledu Severočechů.

Přesto mohli být domácí velmi spokojení, protože díky tříbodovému zisku se dostali do čela extraligové tabulky. Po šesti odehraných duelech mají dvoubodový náskok před druhou Plzní.

Hokejová Tipsport extraliga, 7. kolo:

PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 4:2 (2:0, 1:0, 1:1)

Branky: 5. Galvas (Důras, Čajánek), 14. Kubiš (Roman Vlach), 31. Veselý (Čajánek, Důras), 53. Holík (Hamrlík, Linhart) – 57. Bárta (P. Nedvěd, Trončinský), 60. Urban (L. Krejčík). Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Dřínovský, Pouzar. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 3850.

Sestavy:

PSG Zlín: Horčička – Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Zámorský, Lučka, Tesařík, Řezníček – Finsterle, Leška, Köhler – Důras, Čajánek, Veselý – Ondráček, Roman Vlach, Kubiš – Holík, T. Sýkora, F. Čech. Trenéři: Rostislav Vlach a Josef Turek.

Bílí Tygři Liberec: Pinc – Výtisk, Čakajík, Holub, Hay, Derner, D. Kajínek, Trončinský, Moravec – Klimenta, P. Nedvěd, Dušek – Špaček, Vak, Vantuch – Víšek, Urban, Bárta – Kica, Bulíř, L. Krejčík. Trenéři: Jiří Kalous a Filip Pešán.