Korunka Luhačovice předá v kojeneckém centru dary z Mikulášského jarmarku

Ilustrační foto (Foto: Korunka Luhačovice)Ilustrační foto (Foto: Korunka Luhačovice)
Ilustrační foto (Foto: Korunka Luhačovice)
Co se děje 8. 12. 2011 | Autor: Tisková zpráva

Ředitelka občanského sdružení KORUNKA LUHAČOVICE společně se starostou Luhačovic Františkem Hubáčkem zavítají v pátek 9. prosince do Kojeneckého a dětského centra, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc ve Valašském Meziříčí. Společně jim předají dárky, které jim věnovali lidé během Mikulášského jarmarku v Luhačovicích. KORUNKA LUHAČOVICE kojenecké a dětské centrum podporuje již několik let a je jejím oficiálním partnerem.

„Během mikulášského jarmarku lidé přinesli spoustu potřebných věcí. Nechyběly mezi nimi plenky, dětské kojenecké lahve, dudlíky, hračky nebo oblečení. Všem patří velké poděkování, protože děti z tohoto centra si jistě zaslouží naši pozornost a péči, neboť nic na světě jim nemůže vynahradit ztracenou rodičovskou lásku," řekla ředitelka KORUNKY LUHAČOVICE Veronika Záhorská.

Starosta Luhačovic František Hubáček během mikulášského jarmarku také rozléval speciální starostenský čaj. Výtěžek z této netradiční akce pak věnoval také KORUNCE LUHAČOVICE, která peníze předá potřebným dětem během sobotního Vánočního koncertu dětem. Tato benefice se uskuteční v sobotu 10. prosince od 19 hodin v Kulturním domě Elektra v Luhačovicích. Během večera předají patroni a ředitelka KORUNKY LUHAČOVICE nemocným a handicapovaným dětem více než 300 tisíc korun. V programu se představí zpěvačka Ilona Csáková, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Michaela Talašová nebo Kristýnka Odložilová. Večer budou provázet Petr Rychlý a Gabriela Partyšová. Patronem akce se stala moderátorka Ivana Gottová a náměstek hejtmana Zlínského kraje Libor Lukáš. Večer připravuje KORUNKA LUHAČOVICE ve spolupráci s řetězcem lázeňských hotelů ROYAL SPA a společností Victoria Magic.

Návštěva do kojeneckého a dětského centra zamíří během Dne otevřených dveří, který se koná od 9 hodin. Ředitelka občanského sdružení spolu se starostou dorazí do Valašského Meziříčí pravděpodobně okolo 10.30 hod.

Občanské sdružení KORUNKA LUHAČOVICE podpořila nemocné či handicapované děti a sociální slabé rodiny již více než jedním milionem korun. Kromě benefic iniciovalo také veřejnou sbírku na podporu nemocného Davida Fibichra, který trpí vážnou nemocí motýlích křídel. Více informací o aktivitách i možnostech pomoci naleznou zájemci na www.korunkaluhacovice.cz.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam