Na Kroměřížsku havaroval řidič do stromu

Na Kroměřížsku havaroval řidič do stromu (Foto: www.hzszlk.eu)Na Kroměřížsku havaroval řidič do stromu (Foto: www.hzszlk.eu)
Na Kroměřížsku havaroval řidič do stromu (Foto: www.hzszlk.eu)
Hasiči a policie 9. 3. 2012 | Autor: Mediafax

KROMĚŘÍŽ - Dvě středně těžká zranění si vyžádala páteční havárie vozu Škoda Superb na silnici mezi Kroměříží a obcí Rataje. Jak řekl mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček, řidič naboural do stromu.

Řidič osobního auta havaroval na namrzlé vozovce, vyjel mimo cestu a narazil do stromu. Při nehodě se zranil jak on, tak také jeho spolujezdkyně. Oba zůstali ve vraku auta částečně zaklíněni.

"Oba pacienti utrpěli středně těžká zranění. Muže jsme odvezli s podezřením na zlomeninu nohy na chirurgii do Kroměříže a jeho spolujezdkyni s poraněním pánve a zlomeninou stehenní kosti na urgentní příjem do Fakultní nemocnice v Olomouci," upřesnil mluvčí krajské záchranky Petr Olšan.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla omezena doprava na důležité komunikaci.

"Od čtvrtečních podvečerních hodin, kdy začalo na území Zlínského kraje sněžit a vozovky namrzaly, jsme zasahovali u celé série dopravních nehod a havárií. Nehody byly hlášeny především z výše položených silnic Zlínska. Při událostech v dopravě se zranilo několik lidí," doplnil Mitáček.

Během pátečního rána zasahovali hasiči také u havárie mezi obcí Sazovice a Machová, kde vozidlo skončilo na boku a částečně v potoce.

Fotogalerie

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam