Vánoce v útulku - jak dopadly....

Novinky z útulku 15. 12. 2012 | Zdroj:

Ve středu 12. prosince přivítal Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava desítky návštěvníků. Němá tvář ve spolupráci s ním a 5. ZŠ zorganizovala tradiční akci s názvem Vánoce v útulku. Jejím cílem bylo nabídnout návštěvníkům příjemně strávené chvíle a získat finanční i hmotnou podporu pro zvířátka z útulku. Obojí dopadlo na výbornou. 

Tady je reportáž televize Slovácko: ZDE

 

Mrazivým podvečerem provázel návštěvníky moderátor rádia Kiss publikum Ondřej Albrecht. O hudební program se postaralo duo hráček na kytaru a příčnou flétnu, v podání Kateřiny Vašíčkové a Pavly Orálkové. Vystoupil také dětský sbor Pavučina z 5. ZŠ ve Zlíně. Repertoár zahrnoval nejen klasické české koledy, ale také oblíbenou zahraniční produkci.

Během celého večera se návštěvníci mohli občerstvit u stánku s klobáskami, svařákem a čajem. Připraveno bylo také cukroví a perníčky. Veškerý výtěžek z koupě těchto dobrot a upomínkových předmětů putuje na konto zlínského útulku.

Pokud spočítáme dárečky, krmivo a pamlsky, které útulek obdržel, dostaneme se na částku 55 000 Kč. A to už je pořádná porce granulí, konzerv a dalších mlsů. Navíc k tomu připočítejme 6 400 Kč ze zakoupeného občerstvení a finančních darů do speciální kasičky, a celkový příspěvek pro útulek činí nádherných 61 400 korun.

 Neziskový projekt Němá tvář i útulek na Vršavě chtějí moc poděkovat dětem z 5. ZŠ, jejichž sbírka krmiva a pamlsků přesáhla hodnotu 35 000 Kč. A samozřejmě také všem návštěvníkům. I díky vám budou mít útulková zvířata lepší život.

 

Facebook

Komentáře


Adresář

Ojedinělá kavárna pro rodiny s dětmi je výjimečná svoji velikou zahradou s dětskými atrakcemi a vnitřním místností s pohovkami a dětským koutkem. V kavárně obsluhují lidé s mentálním postižením.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam