Slovenský fotbalový útočník Kuzma bojuje o angažmá ve Slovácku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Slovenský fotbalový útočník Marek Kuzma je na zkoušce v českém prvoligovém klubu 1. FC Slovácko. Informaci v úterý přinesla agentura SITA.

Čtyřiadvacetiletý útočník nastoupil za Slovácko už v sobotním přípravném zápase proti maďarskému Györu (1:1). Kuzma odehrál 83 minut a vstřelil jediný gól Slovácka. V 67. minutě byl Kuzma na konci vydařené akce Slovácka, když si po přihrávce Volešáka narazil míč s Liborem Doškem a překonal brankáře soupeře.

Pro fotbalistu Slovanu Bratislava, který v uplynulé sezoně nastupoval za Duklu Banská Bystrica, to nejspíš nebylo poslední vystoupení v dresu Slovácka. V pondělí odcestoval s mužstvem na soustředění do Rakouska. Tam mají svěřenci trenéra Miroslava Soukupa naplánované tři zápasy – s Ingolstadtem, Drážďany a Lokomotivem Plovdiv, ve kterých dostane příležitost i odchovanec Dubnice Kuzma.