Soutěžte o lístky na festival turistických filmů ve Zlíně

Foto: Klub českých turistůFoto: Klub českých turistů
Foto: Klub českých turistů
Kultura 15. 4. 2013 | Autor: Zlin.cz

Soutěžte o 2x5 vstupenek na Festival turistických filmů a fotografií, který se uskuteční ve Velkém kině ve Zlíně v pátek 19. 4. a v sobotu 20.4. 2013 jako oslava 133. výročí Klubu českých turistů.

V pátek do 18:00 proběhne promítání amerického filmu SAMSARA, v sobotu Vás pak čeká od 16:00 oficiální zahájení hlavního programu festivalu a promítání festivalových filmů, beseda a předání cen. 

Soutěžní otázka : Má Klub českých turistů více členů než nejsilnější politická strana v ČR?

Begin fieldset:

 

  

Antispam

Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Program festivalu:

10. 4. - 21. 4. Výstava 120 velkoplošných fotografií ve vestibulu Velkého kina

19. 4. 10 - 12 hod: Velké kino ve Zlíně - promítání festivalových filmů pro školy a veřejnost, 18 hod: Velké kino ve Zlíně - film SAMSARA produkce USA

20. 4. 7.30 -9.00: Start v sokolovně Vizovice. Pochod po zelené zn. naučné stezky Vizovické prameny k Turistickému prameni a ke středisku Revika (možnost občerstvení), následně po zelené značce ke chladné studni, na rozhlednu Doubrava (možnost občerstvení) a návrat po modré značce přes Spletený a po červené přes Janovu horu k Distillery Landu R. Jelínka k prohlídce a ochutnávce. Vlakem nebo autobusem do Zlína k dalšímu programu. /Trasa IVV 18 km bude vyznačena na turistickém mapovém schématu u prezentace/ 7.30 - 9.00: start v sokolovně Vizovice na vozíčkářskou stezku okruhem 5 - 7 km 16 - 21 hod: Velké kino ve Zlíně - Oficiální zahájení hlavního programu festivalu a promítání festivalových filmů, beseda a předání cen.

21. 4. 8.30 - 11.00: Velké kino ve Zlíně - poslední část festivalového programu, promítání profesionálních filmů na téma zdravého životního stylu

Více na http://www.kctvizovice.ic.cz/festival.html

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam