Hrajte se Zlín film festivalem o předplatné MF DNES!

Ilustrační foto (Foto: www.mafra.cz)Ilustrační foto (Foto: www.mafra.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.mafra.cz)
Kultura 13. 5. 2013 | Autor: Filmfest

ZLÍN FILM FESTIVAL se blíží! Pro diváky je to především nepřeberná nabídka filmů a doprovodného programu napříč věkovými kategoriemi.

Ovšem pro tvůrce filmů, které soutěží v mezinárodních soutěžích (o nejlepší hraný film pro děti, o nejlepší hraný film pro mládež, o nejlepší animovaný film, o nejlepší studentský film, o nejlepší evropský filmový debut) je to týden nervů. Vyhrát ve Zlíně - to je totiž velký úspěch. Kdo vyhraje ve Zlíně, je respektován v celém světě. Zlínské vavříny se zkrátka cení.
A protože má ZFF tento soutěžní rozměr, chceme i trochu soutěžního adrenalinu a napětí dopřát i vám! Víme totiž, že velmi rádi soutěžíte, bojujete, zápolíte! Samozřejmě beze zbraní a násilí. Jen za použití znalostí a vědomostí!

Máme pro vás proto soutěž o celoroční předplatné MF DNES, deníku, jenž je již řadu let jedním z hlavních mediálních partnerů ZFF. Budeme soutěžit 14 dnů! Budeme soutěžit v období od 13. 5. 2013 do 24. 5. 2013. V každém kole vám položíme soutěžní otázku a nabídneme několik možností odpovědí. Hrajeme každý týden o 3x roční předplatné novin MF DNES. Vyhrává vždy 30., 60. a 90. správná odpověď.

První kolo bylo ukončeno. Můžete soutěžit v druhém kole soutěže.

Soutěžní otázka pro první kolo:

Který z batmanovských filmů nabízí letos festivalové letní kino?

Begin fieldset:

 

 

  

Antispam

Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Pravidly soutěže.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam