Olina už zase bručí. U soudu dostala přes tři roky natvrdo

Olina (Foto: Zlin.cz)Olina (Foto: Zlin.cz)
Olina (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 6. 8. 2013 | Autor: Zlin.cz

Dnes slaví svátek. Asi hodně smutně. 7.ledna po prezidentské amnestii slibovala exkluzivně pro Zlin.cz Oldřiška Golhová, známá to zlínská frigurka, že začne nový život. Teď začíná staronový, už je po řadě svých excesů ve vazbě, a to od 15. července, den předtím ztropila na zlínském náměstí tradiční svlékací a nadávací výtržnost při jednom z koncertů.

Už jako vazebně stíhaná teď předstoupila před senát Okresního soudu ve Zlíně, odsud si už jako recidivistka odnášela hned dva tresty v trvání 20 a 18 měsíců, dohromady ji tak za mřížemi, v případě, že celu neopustí za dobré chování předčasně, čekají  více než tři roky. Na amnestii se asi spoléhat nedá.

I u zlínského spoudu se znovu zaklínala tím, že začne jinak, to už jí ale po řadě výtržnických kousků bylo málo platné. Nabízí se i otázka, zda je příčetná a za své činy tedy zodpovědná, zda by neměla využívat péče psychiatrické léčebny.

Soudce Okresního soudu ve Zlíně Dušan Beránek mluví jasnou řečí.:"Znalci určili, že je příčetná, má ovšem vlivem požívání alkoholu rozloženou osobnost, za své činy ale plně odpovídá, a proto zamířila do vězení."

Videa s Olinou

 

Anketa

Je Olina za své činy zodpovědná?

Ano, patří do vězení.
47,4%

Ne, spíše patří do psychiatrické léčebny.
52,6%

Celkem hlasů: 896

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam