Zázrak se nekonal. Ševci ale Spartu přes porážku 0:1 docela potrápili

Fotbalová fiesta, zápas 3. kola fotbalového Poháru České pošty mezi Fastavem Zlín a pražskou Spartou, sice neskončila překvapením, hosté vyhráli těsně 1:0, ale po dlouhé době si diváci ve Zlíně zase pochutnali .

Do utkání sice nastoupil lídr Gambrinus ligy s řadou změn v sestavě oproti poslednímu duelu se Slováckem, ale Sparta je silná vždycky. Premiéru měl například bývalý reprezentant Ujfaluši. Kdo na zlínskou Letnou dorazil, nemohl litovat.

Vlastně mohl, při troše vrtkavého štěstí mohli domácí velefavorita potrápit i gólově. Například po půlhodině hry měl největší šanci Fastavu mladý Holík, ale na brankáře Čecha po hezké malého přihrávce nevyzrál.

Jediný gól padl ve chvíli, kdy se už domácí viděli v šatně. Ve 45. minutě zůstal na chvíli nehlídaný Přikryl a hlavičkou od zadní tyče utkání rozhodl.

V 73. minutě velmi zajímavě pálil zlínský Železník, brankář Sparty si vzal na pomoc všechny svaté od Velehradu po Hostýn a míč nakonec skončil za jeho brankou.

Sparta jde dál, Zlínští odcházeli z hřiště se ctí, téměř pět tisíc diváků jim oprávněně tleskalo…