Galerie Vaňkovka – vlajková loď moderního Brna

Galerie Vaňkovka (Foto:Galerie Vaňkovka)Galerie Vaňkovka (Foto:Galerie Vaňkovka)
Galerie Vaňkovka (Foto:Galerie Vaňkovka)
Co se děje 7. 10. 2013 | Autor: Tisková zpráva

Už jste navštívili brněnskou Galerii Vaňkovka? Pokud ne, měli byste se do Brna co nejdříve rozjet. Galerie Vaňkovka je jedním z nejúspěšnějších projektů oživení tzv. „brownfields“ – bývalých průmyslových zón. Na místě chátrající, kdysi ovšem velmi dobře prosperující továrny podnikatele Friedricha Wanniecka vznikl v roce 2005 první brněnský špičkový shopping mall, tedy nákupní centrum skutečně světových parametrů se 130 obchody.

Galerie Vaňkovka přinesla do Brna nový styl nakupování v moderním, čistém, bezpečném a po všech stránkách kultivovaném prostředí. Vaňkovka se za dobu své existence stala synonymem kvalitní, ale přitom dostupné světové módy – jako první pobočku v České republice zde otevřela svůj módní dům společnost Peek & Cloppenburg, najdete tu Promod, Esprit, Pepe Jeans, Guess Accessories a desítky dalších oblíbených značek.

Díky nebývalé koncentraci světové i domácí módy láká Vaňkovka návštěvníky i ze vzdálených regionů, kteří cesty za nákupem často spojí i s návštěvou centra Brna.
Vedle obchodů si zákazníci ve Vaňkovce oblíbili kvalitní kavárny a restaurace, v nichž můžete ochutnat širokou škálu specialit od mořských ryb (Nordseee) přes středomořskou kuchyni (Tripoli), italskou zmrzlinu (Gelati), pivní speciality (Potrefená husa) až po rychlé občerstvení.
Do Vaňkovky se dostanete velmi snadno. Jedete-li autem, příjezd je dobře značený ze všech směrů a zaparkovat můžete ve dvoupodlažním parkovišti s 1000 parkovacími místy. Dáte-li přednost hromadné dopravě, oceníte, že Vaňkovka leží na spojnici vlakového a autobusového nádraží a navazuje na linii pěší zóny.

Nabídku obchodů, restaurací a služeb doplňuje pestrá škála společenských, zábavních i kulturních programů: reprezentativní módní přehlídky, původní výstavy, koncerty, divadla, autogramiády a další. Vaňkovka je totiž vyhledávaným partnerem mnoha brněnských uměleckých institucí, vysokých i středních škol, jimž pravidelně poskytuje prostor pro poutavé výstavy a prezentace jejich činnosti.
Zkrátka Galerie Vaňkovka funguje jako živá obchodní ulice, jako plnohodnotný, moderní a dynamický městský prostor.

Přijďte se seznámit s nákupním centrem budoucnosti, navštivte Galerii Vaňkovka!

Více informací hledejte na našich webových stránkách www.galerie-vankovka.cz nebo na www.facebook.com/galerievankovka či www.youtube.com/user/galerievankovkabrno

Video

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam