Soutěžte o vstupenky na koncert Davida Kollera

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Kultura 4. 11. 2013 | Autor: Zlin.cz

Soutěžte se Zlin.cz o 3x 2 vstupenky na koncert Davida Kollera, který se uskuteční 22. listopadu ve Velkém kině ve Zlíně. Na podzimní akustické turné vyrazí David Koller se svou dlouholetou kapelou.

David Koller zahraje fanouškům své písně ve speciálních akustických úpravách, které nechají vyniknout kráse Kollerových melodií a textů. V roli hosta se představí jedna z nejvýraznějších slovenských zpěvaček současnosti Katarina Knechtová.

Jeden z nejvýznamějších současných představitelů českého bigbítu bude i tentokrát při výběru písní sahat po repertoáru Kollerbandu, hlavně po písních, které Kollerband natočil ve studiu jako session unplugged a které jsou fanouškům k dispozici ke stažení na webu clickmusic.cz. Vedle věcí Kollerbandu samozřejmě zazní také akustické verze písní ze sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých Koller působil, tedy Lucie, Žentouru, Pusy nebo Jasné páky, se kterou dodnes pravidelně koncertuje. „Jsem ráda, že mohu být součástí úžasného projektu, jakým je Davidovo akustické turné. Objet Česko na společných koncertech s Davidem Kollerem je pro mě veliká čest," těší se na společné turné Katarína Knechtová, která zahraje jednak skladby ze svých sólových alb tak i skladby skupiny Peha, ve které zpěvačka účinkovala.

Soutežní otázka: V jakém složení vystoupí skupina Davida Kollera na zlínském koncertě?
(Malá nápověda: Odpověď najdete v jednom z našich článků)

 

 

  

Antispam

Soutěž probíhá do 15. 11. 2013, výherce budeme informovat e-mailem. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam