Bodový import se nekonal. Oceláři Třinec – PSG Zlín 2:1

Škoda, kdyby přálo pár vteřin před koncem Jaroslavu Balaštíkovi střelecké štěstí, nevraceli se Zlíňané z Třince bodově s prázdnou. Takhle slízli tříbodovou smetanu domácí a vyhráli 2:1, když překousli čtyřzápasovou sérii neúspěchů.

Dlužno říci že Berani rozhodně neprodali vlnu lacino. Po úvodní Polanské šanci to byli oni, kdo mohl vést. Jenže nevyšla ani dvojnásobná příležitost Kubiše s Čájánkem a v další šanci pak napálil Čech kotouč do tyče Hrubcovy branky.

Ve 27. minutě šli do vedení domácí. Exzlínský obránce Galvas si pěkně najel před branku a Horčička na jeho střelu nedokázal efektivně zareagovat.

Kapitulovat navíc musel za osm minut podruhé, když se po pěkné individuální akci prosadil další třinecký obránce Krejčí.

Hosté zvedli hlavu i střelecky, když běžela 51. minuta. Tradiční goleadoři Leška s Balaštíkem si vyměnili pozice, prvně jmenovaný využil pěkné přihrávky a snížil.

Power play hostům ale nevyšla, z Werk arény jedou bez bodu.

V pátek si mohou spravit náladu na svém ledě, Karlovy Vary by neměly být nerozlousknutelným oříškem.