SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na gangsterskou pohádku Bláznivý Petříček

Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk (Foto: www.lafabrika.cz)Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk (Foto: www.lafabrika.cz)
Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk (Foto: www.lafabrika.cz)
Kultura 24. 3. 2014 | Autor: Zlin.cz

S naším serverem můžete exkluzivně soutěžit o 4x 2 vstupenky na divadlení představení pražské La Fabriky Bláznivý Petříček, ve kterém se představí Tatiana Vilhelmová s Vojtěchem Dykem.

Inscenace dorazí na Zlínsko až v květnu, ale lístky velmi rychle mizí z pokladen už nyní, i přestože se La Fabirka představí na dvou místech kraje a to v úterý 20. května v Uherském Hradišti a o den později ve Zlíně.   

Režie nové inscenace Bláznivý Petříček, inspirované slavným filmem legendy francouzské kinematografie Jeana Luka Godarda, se ujal Peter Serge Butko. Hra vychází ze stejnojmenného francouzského filmu z roku 1965, ve kterém hlavní roli ztvárnil Jean Paul Belmondo. "Mně se ten film na poprvé nelíbil, ale vrátil jsem se k němu, protože ve mně zanechal neklid. Je to příběh čisté lásky namočené ve špíně, to mě při psaní scénáře přitahovalo," vysvětlil výběr námětu režisér a autor scénáře Peter Serge Butko.

Diváci se mohou těšit na výpravu koncipovanou jako starý filmový ateliér, kterému dominuje automobil. Scénu doplní ještě zadní retro projekce, které Butko natáčel v Maroku. Hudbu složil Roman Holý.

Soutěžní otázka: Která herečka ztvárnila hlavní roli ve filmové adaptaci Jeana-Luca Godarda?

 

 

  

Antispam

 
Soutěž probíhá od 24. 3. 2014 do 31. 3. 2014, výherce budeme informovat e-mailem. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam