Soutěžte o lístky na koncert skupiny Desmod a IMT Smile

Skupina Desmod (Foto: Peter Reefe Kováč)Skupina Desmod (Foto: Peter Reefe Kováč)
Skupina Desmod (Foto: Peter Reefe Kováč)
Kultura 24. 2. 2014 | Autor: Zlin.cz

Soutěžte s naším serverem o 5 vstupenek na společný koncert slovenských skupin Desmod a IMT Smile, který se uskuteční poslední únorový den v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně.

Slovenské kapely Desmod a IMT Smile vyráží na společné Česko-Slovenské turné po osmi letech a jedno  z 5 českých zastavení proběhne 28. 2. ve zlínském klubu Master of Rock Café

 „V těchto chvílích se už pracuje na vizuálech, na pódiu, osvětlení, zvuku a samozřejmě na playlistu,“ prozradila dlouhodobě nejpopulárnější slovenská kapela Desmod pyšnící se už sedmi vítězstvími v hudební anketě Slávik.

Skupina Desmod hrající v současnosti pop rock byla založena v Nitře roku 1996 původně jako metalová. Ačkoliv se hudební styl kapely změnil, zůstal jí název inspirovaný metalem, respektive jedním z jeho typických motivů. Desmod je totiž označení netopýra netopýr živícího se sáním krve savců. Dnes se Desmod stejně jako rockoví IMT Smile těší z řady hudebních ocenění a patří mezi nejpopulárnější kapely na Slovensku.

Soutěžní otázka: Kolik členů mají dohromady kapely Desmod a IMT Smile?

 

 

  

Antispam

 
Soutěž probíhá od 24. 2. 2014 do 26. 2. 2014, výherce budeme informovat e-mailem. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam