SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na hudební recitál Michala Horáčka

Michal Horáček (Foto:www.michalhoracek.cz)Michal Horáček (Foto:www.michalhoracek.cz)
Michal Horáček (Foto:www.michalhoracek.cz)
Kultura 3. 3. 2014 | Autor: Zlin.cz

Máme pro vás připravenu další soutěž! Tentokrát můžete vyhrát 2 vstupenky na hudební recitál Michala Horáčka s názvem Mezi námi, který se uskuteční 19. března v Kongresovém centru ve Zlíně.

Každé představení je naprostým originálem, v každém městě probíhá jinak a vždy nabídne jiné písně i odlišná zamyšlení. Všichni účastníci jsou po celou dobu na jevišti v improvizovaném posezení u vína, průvodní slova probíhají formou předscén. Sám Michal Horáček účinkuje v představení v roli vypravěče a v průběhu devadesáti minut spojí své improvizované úvahy o nadčasových i současných aktuálních tématech s písněmi, které na jevišti zazpívají jeho hosté -  zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka známá ze skupiny Laura a její tygři Lenka Nová nebo zpěvák a textař František Segrado, který je ve Zlínském kraji vlastně domácím, protože pochází ze Vsetína. Doprovázet je bude Kvartet Mateje Benka.

První vystoupení mělo premiéru vloni 13. srpna v Plzni a zaznamenalo obrovský úspěch. Všechny reprízy projektu, které se uskutečnily na podzim roku 2013 na mnoha místech České republiky, byly beznadějně vyprodány. Tak neváhejte a vyzkoušejte štěstí a zasoutěžte si s námi o vstupenky.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje Horáčkův hudební lyrikál z roku 2009?

 

 

  

Antispam

 
Soutěž probíhá od 3. 3. 2014 do 9. 3. 2014, výherce budeme informovat e-mailem. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.
 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam