Soutěžte o vstupenky na koncert vokální skupiny Fragile

Koncert Fragile a Richarda Müllera ve Zlíně (Foto: Pavel Petruška)Koncert Fragile a Richarda Müllera ve Zlíně (Foto: Pavel Petruška)
Koncert Fragile a Richarda Müllera ve Zlíně (Foto: Pavel Petruška)
Kultura 27. 2. 2014 | Autor: Zlin.cz

Soutěžte s naším serverem o 2x 2 vstupenky na koncert fenomenální slovenské vokální skupiny Fragile, který se uskuteční v úterý 11. března v Academia centru zlínské univerzity.

Zpěváci skupiny Fragile oslnili zlínské publikum již na listopadovém koncertě v rámci turné s Richardem Müllerem. Divácký zájem byl velký a 8 zpěváků včetně Müllera tak zpívalo před beznadějně vyprodaným sálem. Fragile tentokrát sólově zpívá největší světové hity. Bez použití hudebních nástrojů – „a cappella“ interpretují známe rock – pop – jazzové hity světových umělců, například Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Billy Joel, Tina Turner…

Slovo „fragile“ znamená křehký a výstižně tak charakterizuje komorní a cappella zpěv, zpěv bez doprovodu hudebních nástrojů. Skupina Fragile však zvládá tento náročný žánr mistrovsky. I když se v jejich repertoáru najdou i skladby velikánů jakými jsou Bach či Chopin, jejich největší předností jsou tituly současné populární hudby. Hity světových autorů a interpretů přetvářejí do poslucháčsky velmi příjemných, atraktivních podob s velkou mírou hravosti a kreativity. Jejich představení jsou plné nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru, díky kterým zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje společné album Richarda Müllera a skupiny Fragile?

 

 

  

Antispam

 
Soutěž probíhá od 27. 2. 2014 do 2. 3. 2014, výherce budeme informovat e-mailem. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam