Finále na dohled. Zlínští hokejisté uzemnili Třinec na jeho ledě v prodloužení

Drama jako hrom. Jak jinak v play off. Zlínští hokejisté si po dvou výhrách na svém ledě zajeli do Třince pro předvstupenku do finálového ráje. Vyhráli v prodloužení 4:3.

V 67. minutě se domácí zuby nehty drží v oslabení při zlínském kolotoči v útočném pásmu Beranů. Napřahuje Leška a jeho střelu tečuje Oldřich Kotvan. Puku se za čáru Hrubcovy branky chce jen pomalu. Ale přece. Góooool, řvou tři stovky zlínských fandů ve žlutém. A na ledě chumel radujících se hráčů v modrém. Obě barvy patří Zlínu.

Zápas načali lépe hosté, Honejsek předvedl dvojblafák jako z učebnice, Hrubec se jen klouzal po své brankové čáře a Honejsek si vše naprosto vychutnal.

Druhé třetiny Beranům moc nesvědčí, alespoň v téhle sérii na třineckém ledě. Tentokrát využili drobných zaváhání domácí Polák a Květoň.

Ovšem ve třetí části zase všechno jinak, nejdříve Melenovský a pak výstavní peckou Marušák – 2:3 z pohledu domácích. Těm ale stačilo pár vteřin, aby Martin Růžička, známý to snajper, vyrovnal.

Závěr ale patřil v prodloužení Vlachovým borcům.

Oceláři Třinec-PSG Zlín 3:4 v prodloužení. Stav série 3:2 pro Zlínské. V sobotu bude asi na zlínském zimáku pěkně horko…