Ligová předpremiéra Slovácka. Remíza s ambiciozním Třincem 2:2

Generálka fotbalového Slovácka na start nejvyšší soutěže se nesla v intencích celé letní přípravy. Jinak řečeno, nic moc. Šestý tým minulého ročníku elitní soutěže remízoval s vždy docela ambiciozním Třincem 2:2.

V úvodu pěkně větral domácí obranu hbitý Lukáš, který do Třince zamířil právě ze Slovácka. On to byl, kdo v úvodu našel Cepláka a ten poslal hosty do vedení. Hosté působili beztarostně aktivním dojmem a stejně jako domácí měli v dalších minutách zajímavé příležitosti.

Slovácko srovnalo až v 58. minutě, když přihrávky aktivního Diviše využil Kerbr.

Za pět minut si ale Třinečtí vzali vedení zpět, po rohu skóroval Motyčka.

Domácí pak stihli vyrovnat Doškem, výsledek 2:2 dává hodně důvodů k zefektivnění práce především v zadních řadách. Ty během celé přípravy mnoho radosti trenéru Habancovi nenadělaly.

Ostrá premiéra v sobotu, na Městský stadion Miroslava Valenty seniora míří pražská Slavia.