Hořkost na úvod Synot ligy. Slovácko podlehlo Slavii 1:2

Pořádný utrejch si vypili hráči Slovácka i jejich fanoušci na úvod nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže. Jasně kráčeli za třemi body, ale v duelu se Slavií Praha jim nakonec zůstaly jen vztek a slzy. Slovácko prohrálo 1:2.

Domácí byli jasně lepší v první půli, převahu zúročili gólem Trávníka ve 33. minutě, kdy se trefil hlavou, varovat je ale měla Škodova hlavička do tyče.

Slavisté celou dobu připomínali tým, který se zachránil na jaře s notnou dávkou štěstí. Jenže, jenže…přišly tři minuty hrůzy. V 74. předskočil po rohu Škoda Radu a hlavou excelentně vyrovnal. Ještě než to domácí vstřebali, udeřilo podruhé. Za obranu se dostal Balaj a prostřelil Heču po zemi.

Sílící tlak přinesl jen hlavičku do břevna v nastavení, autorem byl ovšem slávistický stoper Bílek. Body na úvod byly velmi blízko a zmizely v nedohlednu. Slabší soupeř ovšem hned tak na stadion do Uherského Hradiště nedorazí….

Že by přece. Za týden hrají na stejném trávníku Klokani z Vršovic.