A zase palec dolů. Mistr prohrál i s Libercem

Tak tohle už věrní fandové vydýchávali hodně těžko. Mistrovský Zlín znovu na kolenou. Nad síly domácích byli Bílí tygři z Liberce. Úplně zaslouženě si do autobusu přibalili radost za tři body a výhru 5:2. Zlíňané jsou v tabulce úplně dole.

Zle nedobře bylo už v 5. minutě, domácí kompletně zaspali, Jass jim ujel, jak chtěl a jeho bomba vyletěla ven z branky. Ovšem zcela jasně předtím prošla za Kašíka.

Hosté si dělali s ementálovou obranou mistra co chtěli, ale když pálili šance, Ondráček je ze skrumáže potrestal a v 17. minutě pohotově srovnal stav.

I úvod druhé části vyšel jasně lépe Severočechům. Filippi se projel zlínskou obranou a lehce poslal hosty znovu do vedení.

V polovině utkání sice Žižka hezky v poloze klečícího střelce podruhé vyrovnal, jenže pak už přišel jen zmar Zlínských a góly hostů.

Postupně sráželi Berany jak na špalku Vampola, Bakoš a Bartek.

Na porážku 2:5 je nejlépe okamžitě zapomenout a zabodovat v neděli ve Vítkovicích. Lehké to tedy nebude ani trochu.