První tři body zvenku. Slavia Praha – PSG Zlín 1:2

Zlínští berani konečně nebyli na ledě soupeře beránky. V Praze i bez zraněného Čajánka a odpočívajícího Balaštíka naplno zabodovali, na hřišti Slavie si počínali výborně, vyhráli 2:1 a určitě si do žil přilili tolik nutné sebevědomí.

V začátku zápasu odolal Kašík šanci Čermáka, hosté pokračovali pěkně zhurta, Okála i Říčku ovšem výborně vychytal domácí golman Furch.

Ten ale poměrně brzy kapituloval, liknaví beci nechali prostor Holíkovi a Furch při jeho dělovce do sítě jen máchl lapačkou do prázdna.

I při druhém gólu, to běžela 22. minuta, asistoval zlínský Vlach. Jeho přihrávku ideálně trefil mezi dvěma pražskými obránci Říčka.

Až v závěru domácí hodně zlobili, Kašík se vyznamenal třeba při Stránského nájezdu. Přece ale kapituloval, a to minutu a půl před koncem.

To ho jemnou tečí přelstil Doležal.

V samotné koncovce ovšem hosté odolali, poprvé naplno bodovali venku a bylo by příjemné zopakovat si to v neděli v Mladé Boleslavi. Tam už začíná druhá čtvrtina soutěže.